AKO PRACUJEME

Proces vývoja ušitý na mieru

Plne rozumieme, že potreby rôznych klientov sa odlišujú. S týmto na mysli vždy volíme individuálny prístup a šijeme softvérové riešenia a spôsob ich vývoja presne vašim potrebám tak, aby ste sa mohli naplno a efektívne venovať svojmu biznisu.

Náš prístup

Zakladáme si v prvom rade na dobrých vzťahoch a snažíme vždy výjsť v ústrety klientovi. Pri programovaní uplatňujeme agilné metódy, ale nepreháňame to. Plánujeme precízne, ale počítame s tým, že plán sa počas vývoja projektu zmení. Náš tím je zžitý s nuansami softwarového vývoja.
Senior developeri tvoria základ nášho tímu. Pomáhame však aj vychovávať mladšiu generáciu, no juniori sa ku klientským projektom dostávajú vždy len pod dohľadom seniora.

Prehrať video

Krok za krokokom

Priebeh našej spolupráce

1. Analýza a zber požiadaviek
1. Analýza a zber požiadaviek

Pre úspešnosť každého projektu je nevyhnutné detailne pochopiť zámery a potreby klienta a vykročiť tou správnou nohou vpred. V závislosti od náročnosti vášho projektu sa niekoľkokrát stretneme a spoločne podrobne preberieme všetky vaše  požiadavky, aby sme vedeli odhadnúť technickú, časovú a cenovú náročnosť riešenia. Ak má klient k dispozícií podrobnú funkčnú špecifikáciu projektu, môžeme kroky 2 a 3 preskočiť.

2. Predbežná kalkulácia
2. Predbežná kalkulácia

Na základe zozbieraných požiadaviek projektu si sadneme spoločne s naším projektovým tímom, zhodnotíme a navrhneme vhodné technické riešenie, preberieme naše vývojové kapacity, a odhadneme časovú náročnosť vývoja. Výsledkom je predbežná cenová kalkulácia. 

3. Funkčná špecifikácia a prototyp
3. Funkčná špecifikácia a prototyp

Podobne ako stavbár domu potrebuje architektonický plán aj náš projektový a vývojový tím potrebuje presnú špecifikáciu požiadaviek na softvér, ktorý sa chystá vyvinúť. Tá je nevyhnutným predpokladom úspešnosti projektu. Spolu s tvorbou špecifikácie vyrobíme aj wireframes alebo prototypy - skice jednotlivých obrazoviek softwarovu, webu či aplikácie. 

4. Paperwork
4. Paperwork

Fixná a záväzná cenová ponuka, dohodnutie podmienok spolupráce a podpis zmluvy je posledným a nevyhnutným krokom, ktorý odštartuje samotný vývoj.

5. Vývoj, dizajn a testovanie
5. Vývoj, dizajn a testovanie

Náš projektový tím sa pustí do práce. Vývoj prebieha agilnou metódou, čo znamená, že je klient počas celého vývojového procesu aktívne prítomný a produkt je klientovi odovzdávaný po funkčných celkoch. V tejto fáze prebieha testovanie všetkých jednotlivých častí softvéru a vychytávanie múch.

6. Odovzdanie a podpora
6. Odovzdanie a podpora

Odovzdaním projektu sa nič nekončí, naopak, začína prevádzková podpora softvérového riešenia a aj prípadný následný vývoj a zapracovanie nových požiadaviek. Máme pripravené viaceré varianty supportu od bežného 8x5 až po non-stop 24x7 support.

TECHNOLÓGIE

Technológie, alebo tech stack, s ktorým pracujeme determinuje to, aký typ softwaru dodávame. Venujeme sa webovým technológiám, javascriptovým frameworkom a snažíme sa vždy prispôsobovať najmodernejším trendom.

PHP backend
CakePHP, Laravel, Symfony, WordPress, Shopware ... 100%
Javascript frontend
Angular, React, vue.js 90%
Vývoj mobilných aplikácií
React Native 95%
Natívny vývoj
iOS Swift 75%
máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 247 270 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

Andreas Bintinger
5/5
„They were astonishing. The most important thing for me was that I always knew what was being worked on. It was a transparent process, which is what I valued about our relationship with them. They’re perfectionists in some cases, which sets them apart because they always strive to deliver a product that’s right. They always put in a lot more thought into it than just fulfilling what was asked for.“

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení