#smedoma. Ale sme v├ím k dispoz├şci├ş na 100 %. Ak je va┼ía firma po┼íkoden├í situ├íciou okolo COVID-19 a potrebujete IT slu┼żby, ozvite sa n├ím, pom├┤┼żeme.

Altamira Softworks

Sme stabiln├í softwarov├í firma, ktor├í si za roky svojej existencie dok├ízala vybudova┼ą kvalitn├Ż t├şm, dobr├║ poves┼ą a bohat├ę portf├│lio referenci├ş z mnoh├Żch oblast├ş. Realizujeme preva┼żne z├íkazkov├Ż v├Żvoj softwaru na mieru prakticky ─żubovo─żn├ęho rozsahu. Prezrite si ─Źasov├║ os v├Żvoja na┼íej firmy s najd├┤le┼żitej┼í├şmi m├ş─żnikmi.

Pr├şpadov├ę ┼ít├║die

Kde p├┤sob├şme?

26 % obratu na┼íej spolo─Źnosti tvor├ş spolupr├íca s firmami v Rak├║sku, kde m├íme aj zast├║penie. 24 % n├ím zarob├ş ─îesk├í republika, 37 % Slovensko a zvy┼íok kol├í─Źa tvor├ş ┼ávaj─Źiarsko, Nemecko a USA.

Pre ak├Żch klientov?

35 % n├í┼ího obratu poch├ídza z oblasti farmaceutick├ęho priemyslu. 19 % prin├í┼íaj├║ m├ędi├í, 16 % finan─Źn├şctvo, 10 % ┼ít├ítne projekty, ┼żivotn├ę prostredie a in├ę oblasti kol├í─Ź dop─║┼łaj├║.

2018 / Rast


Medzi rokom 2017 a 2018 sme dosiahli 35 % rast obratu, a to aj v─Ćaka ├║spe┼ín├Żm projektom na rak├║skom trhu, kde sme z├şskali viacer├Żch klientov napr├şklad z oblasti logistiky alebo m├ędi├ş, ale najm├Ą v├Żhrou kontraktu so slovensk├Żm ┼át├ítnym ├║stavom na kontrolu lie─Ź├şv, pre ktor├Ż dod├ívame komplexn├Ż software na mana┼żment liekov├Żch registr├íci├ş vo form├íte eCTD a NeeS. N├í┼í t├şm sme posilinili o ┼ítyroch nov├Żch ─żud├ş, d├ívame ┼íancu ┼ítudentom, ktor├ş si u n├ís popri platen├Żch st├í┼żach p├ş┼íu bakal├írky, spustili sme viacer├ę samostatn├ę softwarov├ę produkty ako napr├şklad www.slimedc.com ─Źi www.beectd.com.

2017 / Altamira Austria


V roku 2017 sme sa za─Źali viac orientova┼ą na zahrani─Źn├ę trhy, a to najm├Ą na ten rak├║sky. Z├şskali sme nieko─żko zauj├şmav├Żch ve─żk├Żch klientov, v─Ćaka ktor├Żm sme roz┼í├şrili nielen slovensk├Ż t├şm, ale za─Źali budova┼ą aj ten rak├║sky. Okrem polo┼żenia z├íkladov na┼íej rak├║skej pobo─Źky v┼íak rok 2017 tie┼ż znamenal z├şskanie jedn├ęho z medi├ílne najzn├ímej┼í├şch klientov Altamiry - Slovensk├ę n├írodn├ę divadlo.

A to je bomba!

2015 ÔÇô 2016 / Verejn├í sf├ëRA


Koncom roka 2015 sme svoju pozornos┼ą zamerali na verejn├║ sf├ęru a podarilo sa n├ím vyhra┼ą nieko─żko verejn├Żch obstar├ívan├ş. Najzauj├şmavej┼íie z nich bolo obstar├ívanie pre Ministerstvo vn├║tra SR, pre ktor├ę sme vyvinuli aplik├íciu zameran├║ na monitorovanie prejavov extr├ęmizmu na internete. Aplik├ícia v prvom rade monitoruje internetov├ę str├ínky na v├Żskyt z├íujmov├Żch k─ż├║─Źov├Żch slov a z├írove┼ł poskytuje pr├şslu┼ín├şkom policajn├ęho zboru mo┼żnos┼ą jednoducho a r├Żchlo zdie─ża┼ą inform├ície o pr├şpadoch naprie─Ź cel├Żm Slovenskom. Projekt bol financovan├Ż zo zdrojov MVSR a E├Ü.
─Äal┼íie be┼żiace projekty m├íme napr├şklad s ├Ü┼Öadom vl├ídy ─îR ─Źi Ministerstvom kult├║ry SR.

2014 ÔÇô 2016 / ├ëra farmaceutick├ęho biznisu


Za─Źali sme ├║spe┼ín├║ a dlhodob├║ spolupr├ícu s ─Źesko-slovenskou spolo─Źnos┼ąou CEEOR, ktor├í bola nesk├┤r k├║pen├í americk├Żm investi─Źn├Żm gigantom WPP a premenovan├í na Kantar Health (www.kantarhealth.com). Pre spolo─Źnos┼ą zn├ímu na trhu farma priemyslu na celom svete vyv├şjame komplexn├Ż ┼ítatisticko-analytick├Ż softv├ęr pre anal├Żzu commercial effectiveness - efektivity pr├íce farmaceutick├Żch reprezentantov.
Spolupr├íca s Kantarom n├ís nau─Źila mnoho o pr├íci s big data a tie┼ż sme sa nau─Źili nuansy pr├íce s medzin├írodn├Żm korpor├ítnym t├şmom (GB, USA, FR, SK, CZ, HU, PL...).

2013 ÔÇô 2015 / ├ëra finan─Źn├ęho sprostredkovania


Nadviazali sme ├║spe┼ín├║ a dlhodob├║ spolupr├ícu s rak├║skou spolo─Źnos┼ąou MBI s pobo─Źkami v 7 EU krajin├ích. Vyvinuli sme pre nich nielen webstr├ínky, ale najm├Ą multi-level-marketing mana┼żmentov├Ż syst├ęm na spr├ívu a mana┼żment pr├íce makl├ęrov spolo─Źnosti, vr├ítane komplikovan├ęho syst├ęmu na v├Żpo─Źet overhead prov├şzi├ş.

2013 ÔÇô 2014 / J&T a TMR ├ęra


Tatry Mountain Resorts spadaj├║cu pod J&T slovensk├ęmu publiku netreba predstavova┼ą. Pre firmu vlastniacu v├Ą─Ź┼íinu Tatier sme vyvinuli online hotelov├Ż booking syst├ęm s prepojen├şm na recep─Źn├Ż a hotelov├Ż mana┼żmentov├Ż syst├ęm Horec od Asseco Solutions. V├Żvoj prebiehal v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou TravelData, s. r. o.

2012 ÔÇô 2014 / ├ëra cestovn├ęho biznisu


Nadviazali sme dlhodob├║ spolupr├ícu so spolo─Źnos┼ąou TravelData a spolo─Źne sme vyvinuli online booking syst├ęmy pre mno┼żstvo ve─żk├Żch cestovn├Żch kancel├íri├ş v strednej Eur├│pe, ako napr.: TUI ReiseCenter (www.tui.sk), ETI (www.eti.at), Ruefa (www.ruefa.sk), Neckermann Reisen / Thomas Cook (www.neckermannreisen.sk) a mnoho in├Żch.
Okrem ve─żk├Żch touroper├ítorov sme vyvinuli white-label rie┼íenie, v─Ćaka ktor├ęmu sme vedeli online booking syst├ęmy pred├íva┼ą aj men┼í├şm agent├║ram - r├Żchlo, lacno, efekt├şvne. Okrem webov sme vyv├şjali aj mobiln├ę aplik├ície (TUI ReiseCenter, Verne.sk).

2009 ÔÇô 2012 / Univerzitn├Ż technologick├Ż inkub├ítor STU


Tesne po svojom vzniku bola Altamira prijat├í do Univerzitn├ęho technologick├ęho inkub├ítora STU, ako inkubovan├í firma. Prijali n├ís v─Ćaka webov├ęmu projektu Obcesr.sk - aplik├ícia generovala ┼íabl├│nov├ę webstr├ínky pre mest├í a obce Slovenska a rie┼íila tak probl├ęm katastrof├ílneho stavu webstr├ínok samospr├ív. Medzi─Źasom sme pracovali na budovan├ş n├í┼ího mena z├şskavan├şm komer─Źn├Żch klientov a spolupr├ícou s v├Ą─Ź┼í├şmi agent├║rami.

2009 / Vznik Altamiry


Altamira vznikla po─Źas hor├║ceho leta, impulz├şvne, no s ve─żkou v├şziou.
Firma bola od svojho po─Źiatku zameran├í prim├írne na v├Żvoj - webov, online syst├ęmov a nesk├┤r mobiln├Żch aplik├íci├ş a u┼ż pred vznikom mala jasn├Ż biznis pl├ín. Nevznikla ako "startup" a nikdy nemala extern├Ż kapit├íl. Od za─Źiatku sa ┼żivila pr├ícou pre skuto─Źn├Żch klientov.


Bezplatná KONZULTÁCIA

Dohodnime si stretnutie, call alebo n├ím skr├ítka nap├ş┼íte a porozpr├ívajme sa o va┼íom projekte.
Ke─Ć n├ím d├íte z├íkladn├ę inform├ície, obratom v├ím vypracujeme orienta─Źn├║ cenov├║ kalkul├íciu v├í┼ího projektu.

Kontaktujte nás ešte dnes
As most of the IT companies, we #stayathome too. But letÔÇÖs not forget to meet virtually once in a while and talk not just about work! .
.
.
.
#stayhealthy #mentalhealth #mentalhealthmatters #homeofficelife #softwareengineer #softwaredeveloper #somdoma #safeathome #covid_19
We are at home. We are happy, that we can still deliver our services in this crazy situation. Take care, wash your hands #stayathome and #workfromhome. One day it will be over. ItÔÇÖs in our hands how quickly will the day come!
New member of our Altamira family ÔŁĄ´ŞĆ
.
.
#altamirasoftworks #softwarecompany #softwarehouse #itdevelopers #puppy #dogfriendly #dogfriendlyoffice #dogfriendly
Today is a bank holiday in Slovakia, therefore the real start of 2020 comes tomorrow. 2019 was a great year for our company, we have strengthened our position in DACH region, which currently generates more than 50% of our revenues. We're looking forward the new challenges, which 2020 will bring. Have a successful and GREEN year! ­čĄŚ .
.
.
.
#softwaredeveloper #mobileappdevelopment #softwarehouse #softwarecompany #newyearwishes #altamirasoftworks
The Great Altamira team in the @greatbratislava. Merry christmas everyone! ­čŹż­čÄů­čÄä
Websummit doesnÔÇÖt end after dark.
#websummit #websummit2019 #lisbon #lisbonportugal #softwaredeveloper #softwareengineer #mobileapps #mobileappdevelopment