#smedoma. Ale sme vám k dispozícií na 100 %. Ak je vaša firma poškodená situáciou okolo COVID-19 a potrebujete IT služby, ozvite sa nám, pomôžeme.

Práca v Altamira Softworks

Sme malá firma s veľkými a zaujímavými projektami, veľmi efektívnym riadením, maximálne uvoľnenou firemnou kultúrou a manažmentom založeným na princípe „Teal“. Nemáme hierarchie, nikto nikomu nereportuje, máme minimum „tabuliek“ a tím sa manažuje sám. A minimálne technologické pozície máme otvorene skoro stále.

Prečítaj si: Ako sa pracuje v Altamire?

Tech stack?

Používame prevažne JS frameworky ako Angular, React, React Native či Vue.JS. Vyvíjame aj natívne mobilné aplikácie pre iOS vo Swifte a a backend vývoj robíme vždy v PHP, vo frameworkoch CakePHP a Laravel.

Organizácia práce?

Pracujeme v mikrotímoch o 2-4 ľuďoch, používame gitflow, niektoré princípy Scrumu, ale nesnažíme sa všetko podriadiť plánom, ale skôr sa prispôsobujeme skutočnému stavu.

React / React Native / Angular developer


Hľadáme JS developera s poctivými skúsenosťami s vývojom v niektorom z populárnych frameworkov - Angular, React (ev. React Native) či Vue.js. Robíme vo všetkých týchto technológiach a aj keď niektorú z nich nevieš, nevadí, naučíš sa.
Viac informácií

Bezplatná KONZULTÁCIA

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás ešte dnes
As most of the IT companies, we #stayathome too. But let’s not forget to meet virtually once in a while and talk not just about work! .
.
.
.
#stayhealthy #mentalhealth #mentalhealthmatters #homeofficelife #softwareengineer #softwaredeveloper #somdoma #safeathome #covid_19
We are at home. We are happy, that we can still deliver our services in this crazy situation. Take care, wash your hands #stayathome and #workfromhome. One day it will be over. It’s in our hands how quickly will the day come!
New member of our Altamira family ❤️
.
.
#altamirasoftworks #softwarecompany #softwarehouse #itdevelopers #puppy #dogfriendly #dogfriendlyoffice #dogfriendly
Today is a bank holiday in Slovakia, therefore the real start of 2020 comes tomorrow. 2019 was a great year for our company, we have strengthened our position in DACH region, which currently generates more than 50% of our revenues. We're looking forward the new challenges, which 2020 will bring. Have a successful and GREEN year! 🤗 .
.
.
.
#softwaredeveloper #mobileappdevelopment #softwarehouse #softwarecompany #newyearwishes #altamirasoftworks
The Great Altamira team in the @greatbratislava. Merry christmas everyone! 🍾🎅🎄
Websummit doesn’t end after dark.
#websummit #websummit2019 #lisbon #lisbonportugal #softwaredeveloper #softwareengineer #mobileapps #mobileappdevelopment