fbpx

Práca programátora, ale aj iných pozícií v Altamire

Ako vyzerá práca a kariéra v Altamire?

Sme malá firma s veľkými a zaujímavými projektami, veľmi efektívnym riadením, maximálne uvoľnenou firemnou kultúrou a manažmentom založeným na princípe „Teal“. Nemáme hierarchie, nikto nikomu nereportuje, máme minimum „tabuliek“ a tím sa manažuje sám. A minimálne technologické pozície máme otvorene skoro stále. Veríme, že dobrých developerov sa všade veľa zmestí!

Aktuálne otvorené pracovné pozície

Pozrite sa dovnútra Altamiry a spoznajte náš tím.

01

Tech Stack

Na Frontend používame JS frameworky ako Angular, React či Vue.JS. Vyvíjame aj mobilné aplikácie či už v React Native alebo priamo vo Swifte či Jave. Backend vývoj robíme prevažne v PHP (CakePHP a Laravel), ale nestratíme sa ani v Pythone.

02

Organizácia práce

Pracujeme v mikrotímoch o 2-4 ľuďoch, používame gitflow, množstvo princípov Scrumovej metodológie, ale nesnažíme sa všetko podriadiť plánom, no skôr sa prispôsobujeme skutočnému stavu. Mávame 3x weekly 15-minútové celofiremné standupy.

03

On či offsite?

Covid nás zastihol pripravených, keďže sme boli dlhodobo schopní pracovať remote. Nie je to pre nás žiadny problém, no pokiaľ sa dá, radi sa vidíme osobne v našom rodinnom dome so záhradou v Bratislave, pri Hlavnej stanici.

Naše hodnoty

 

Firmy stoja a padajú na ľuďoch. My si zakladáme na dlhodobých dobrých vzťahoch a minimálnej fluktuácií. To zvyšuje kvalitu našich výstupov, lebo naši ľudia „sú v obraze“ a detailne poznajú projekty, ktoré realizujú. Sme malá softvérová firma, pracujeme v úzkom tíme, ale na veľkých projektoch.

  • Organicky budované hierarchie
  • Voľnosť, ale aj zodpovednosť
  • Agilne navonok i vovnútri
  • 100% Remote Friendly
  • 100% Dog Friendly!
  • Work-work balance

A takto o nás hovoria naši zamestnanci

Top