fbpx
vývoj software

Wanted: Account Director

Plný úväzok / Skrátený úväzok / Živnosť

Náplň práce

Pozícia Account Director je jednou z ústredných pozícií vo firme, nakoľko jej hlavným cieľom je mať spokojných dlhodobých klientov, ale tiež projekt manažérov a programátorov, ktorí majú priradené projekty, ktoré ich posúvajú vpred.

Hľadáme človeka, ktorý má relevantné skúsenosti z IT branže, najmä s vývojom krátkodobých, dlhodobých, slovenských a zahraničných projektov pre všetky typy klientov v rôznych vertikálach. To znamená enterprise klientov, ktorí sú dôkladne pripravení so spísanou špecifikáciou v ruke ako aj pre SME či Startup klientov, ktorí majú len nejasnú predstavu o tom, čo chcú dosiahnuť.

Zodpovednosti

  • Koučovať, motivovať, vzdelávať, budovať a rozvíjať (hiring & firing) tím projekových manažérov
  • Dohliadať na priebeh projektov a spokojnosť našich klientov
  • Manažovať tím projektových manažérov a dohliadať na alokáciu a plánovanie ľudských zdrojov
  • Dohliadať na P&L, budgety projektov a pravidelnú fakturáciu na základe SLA zmlúv
  • Zabezpečovať rozvoj knowledge base (SOP, dokumentácia) a prehľad
  • Zabezpečovať rozvoj interných nástrojov (aplikácii) pre zefektívňovanie pravidelných úkonov a procesov
  • Poskytovať podporu pri akvizícií nových projektov
  • Slúžiť ako 1. eskalačná autorita pre klientov (1. Account Director -> 2. COO -> 3. CEO)
  • Zvyšovať efektivitu riadenia projektov s cieľom maximalizovať revenue projektu, dohliadať na dodržanie stanovenej marže projektov
  • Dohliadať na tvorbu budgetov

Vyvíjame sa spolu s technológiami.
Staré znalosti nezabúdaš, ale ťažíš z nich.

Čo požadujeme?

  • Anglický jazyk B2
  • Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii Project Manager (alebo vyššie)

Pre koho je pozícia vhodná?

  • Pre človeka s praxou aspoň 5 rokov na pozícií IT projektového manažéra (alebo vyššie) so zameraním na softwarové alebo webové riešenia či mobilné aplikácie
  • Pre človeka, ktorý má skúsenosť s riadením ľudí
  • Pre človeka, ktorý pozná cyklus IT projektu, dokáže dohliadnuť na hladký priebeh projektu a spokojnosť klienta
  • Pre človeka, ktorý vie spripomienkovať zmluvy, pozná softwarový vývoj, pozná pojmy ako T&M či FP, a myslí tak trochu out-of-the box
  • Pre samostatného človeka s výbornými organizačnými schopnosťami
  • Pre človeka, ktorý vie prevziať zodpovednosť za svoju prácu, je proaktívny a naozaj zainvolvovaný do chodu projektov a celej firmy
  • Pre človeka, ktorý je samostatný detailista, má „big picture“, nie je potrebné ho vodiť za ručičku, a všetko do detailov vysvetľovať

Platové ohodnotenie

od 2200
EUR/mesiac

Čo ponúkame?

Prečítaj si viac o tom, ako sa u nás pracuje

01

Tech Stack

Na Frontend používame JS frameworky ako Angular, React či Vue.JS. Vyvíjame aj mobilné aplikácie či už v React Native alebo priamo vo Swifte či Jave. Backend vývoj robíme prevažne v PHP (CakePHP a Laravel), ale nestratíme sa ani v Pythone.

02

Teal Management

Jedným z najväčších našich benefitov je voľnosť a flat štruktúra. Nemáme žiadnu fixnú firemnú hierarchiu, tvoji “nadriadení” budú nadriadení nie preto, že to niekto povedal, ale preto, že si svoju autoritu získali svojimi skúsenosťami a schopnosťami.

03

On či offsite?

Covid nás zastihol pripravených, keďže sme boli dlhodobo schopní pracovať remote. Nie je to pre nás žiadny problém, no pokiaľ sa dá, radi sa vidíme osobne v našom rodinnom dome so záhradou v Bratislave, pri Hlavnej stanici.

A takto o nás hovoria naši zamestnanci

Zaujala ťa táto ponuka?

Myslíš si, že je táto ponuka šitá pre Teba? Tešíme sa na Tvoje CVčko. A viac než motivačné listy nás potešia ukážky referenčných projektov, ktoré si realizoval/a 🙂

Top