fbpx
vývoj software

Wanted: Data Analyst

Plný úväzok / Skrátený úväzok / Živnosť

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý sa rozumie číslam, vie ich čítať, porozumieť im, nájsť súvislosti a vypracovať kvalitný a oku lahodiaci výstup a v neposlednom rade má záujem nám pomôcť s projektami primárne vo farma oblasti (prípadne aj mimo nej).

U nás je dátový analytik človek, ktorý vie presedieť dostatočné množstvo času pri číslach a analýzach, vie prísť tak s očakávanými (zadanými) ako aj neočakávanými výstupmi dôsledkom dôsledného skúmania dát. Pozícia Analytika si vyžaduje človeka minimálne s pokročilými technickými znalosťami, tak aby dokázal pracovať s veľkým množstvom dát v Exceli, prípadne priamo v databázach a pripraviť profesionálny report. Začlenený bude do nášho farma teamu a pracovať prevažne s lekárskymi dátami a informáciami z tohto priemyslu.

Zodpovednosti

  • Robiť prieskumné analýzy a vizualizácie nazbieraných dát s využitím existujúcich nástrojov (prípadne nástrojov podľa preferencie)
  • Hľadať vzory a závislostí v dátach
  • Navrhovať a definovať analýzy na mieru podľa požiadaviek zadávateľa
  • Interpretovať výsledky analýz
  • Pripravovať prezentácie pre klientov
  • Komunikovať s klientami pre ďalšie získavanie informácií k analýzam

Vyvíjame sa spolu s technológiami.
Staré znalosti nezabúdaš, ale ťažíš z nich.

Čo požadujeme?

  • Anglický jazyk B2
  • Excel pokročilý + makrá
  • Skúsenosti s prácou s databázami, SQL, atd.
  • Skúsenosti s nástrojom na vizualizáciu dát, napr. Microsoft Power Bi

Pre koho je pozícia vhodná?

  • Pre človeka, ktorý má silné analytické a logické myslenie
  • Pre človeka so skúsenosťami s tvorbou analýz a profesionálnych výstupov (nie v Exceli)
  • Pre človeka so schopnosťou vnímať súvislosti
  • Pre človeka s okom pre detail
  • Pre človeka, ktorý je zodpovedný, precízny a presný
  • Pre človeka, ktorý je samostatný a prichádza s novými nápadmi
  • Pre človeka, ktorý je schopný pracovať v malom tíme, kde je jediný na tejto pozícii
  • Pre človeka, ktorý nesie zodpovednosť za zverenú prácu, je proaktívny a naozaj zainvolvovaný do chodu projektov a celej firmy.
  • Pre človeka, ktorý má „big picture“, nie je potrebné ho vodiť za ručičku, a všetko do detailov vysvetľovať.

Platové ohodnotenie

od 1500
EUR/mesiac

Čo ponúkame?

Prečítaj si viac o tom, ako sa u nás pracuje

01

Tech Stack

Na Frontend používame JS frameworky ako Angular, React či Vue.JS. Vyvíjame aj mobilné aplikácie či už v React Native alebo priamo vo Swifte či Jave. Backend vývoj robíme prevažne v PHP (CakePHP a Laravel), ale nestratíme sa ani v Pythone.

02

Teal Management

Jedným z najväčších našich benefitov je voľnosť a flat štruktúra. Nemáme žiadnu fixnú firemnú hierarchiu, tvoji “nadriadení” budú nadriadení nie preto, že to niekto povedal, ale preto, že si svoju autoritu získali svojimi skúsenosťami a schopnosťami.

03

On či offsite?

Covid nás zastihol pripravených, keďže sme boli dlhodobo schopní pracovať remote. Nie je to pre nás žiadny problém, no pokiaľ sa dá, radi sa vidíme osobne v našom rodinnom dome so záhradou v Bratislave, pri Hlavnej stanici.

A takto o nás hovoria naši zamestnanci

Zaujala ťa táto ponuka?

Myslíš si, že je táto ponuka šitá pre Teba? Tešíme sa na Tvoje CVčko. A viac než motivačné listy nás potešia ukážky referenčných projektov, ktoré si realizoval/a 🙂

Top