fbpx
vývoj software

Wanted: WordPress Programátor

Plný úväzok / Skrátený úväzok / Živnosť

Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme WordPress developera, ktorý naozaj vie, čo programovanie vo WordPress obnáša a teda rozumie tomu, že ovládať PHP je základ.
Na WP staviame primárne väčšie riešenia pre korporátne spoločnosti, či štátne inštitúcie. Šablónu si zásadne robíme vlastnú, takže okrem samotného backendu očakávame od Teba aj skúsenosti s frontendom. V závislosti od seniority Ti budú priraďované úlohy na nových, či už prebiehajúcich projektoch.

Vyvíjame sa spolu s technológiami.
Staré znalosti nezabúdaš, ale ťažíš z nich.

Čo požadujeme?

  • Anglický jazyk B2 - aby si dokázal čítať zadanie
  • Minimálne 1 rok skúseností s tvorbou webstránok vo WP
  • WordPress CMS
  • PHP
  • HTML
  • CSS
  • MySQL
  • GIT
  • JavaScript

Pre koho je pozícia vhodná?

  • Pre človeka, ktorý pozná základy a best practise WordPressu
  • Pre človeka, ktorý vie samostatne navrhovať riešenia pre klientské požiadavky
  • Pre človeka, ktorý vie pracovať na viacerých projektoch súčasne (na zálade SLA zmlúv)
  • Pre človeka, ktorý je samostatný, ale zároveň vie pracovať aj v tíme
  • Pre človeka, ktorý má nadšenie pre technológie.

Platové ohodnotenie

od 1800
EUR/mesiac

Čo ponúkame?

Prečítaj si viac o tom, ako sa u nás pracuje

01

Tech Stack

Na Frontend používame JS frameworky ako Angular, React či Vue.JS. Vyvíjame aj mobilné aplikácie či už v React Native alebo priamo vo Swifte či Jave. Backend vývoj robíme prevažne v PHP (CakePHP a Laravel), ale nestratíme sa ani v Pythone.

02

Teal Management

Jedným z najväčších našich benefitov je voľnosť a flat štruktúra. Nemáme žiadnu fixnú firemnú hierarchiu, tvoji “nadriadení” budú nadriadení nie preto, že to niekto povedal, ale preto, že si svoju autoritu získali svojimi skúsenosťami a schopnosťami.

03

On či offsite?

Covid nás zastihol pripravených, keďže sme boli dlhodobo schopní pracovať remote. Nie je to pre nás žiadny problém, no pokiaľ sa dá, radi sa vidíme osobne v našom rodinnom dome so záhradou v Bratislave, pri Hlavnej stanici.

A takto o nás hovoria naši zamestnanci

Zaujala ťa táto ponuka?

Myslíš si, že je táto ponuka šitá pre Teba? Tešíme sa na Tvoje CVčko. A viac než motivačné listy nás potešia ukážky referenčných projektov, ktoré si realizoval/a 🙂

Top