fbpx

Referencie

Riešime vaše problémy a odbremeňujeme vás od starostí so softvérom či webovými riešeniami tak, aby ste sa mohli venovať svojmu biznisu. Pozrite si naše referencie a presvedčte sa sami.

S akými klientmi pracujeme?

Small & Medium Enterprise, malé firmy, ale aj korporácie.

Máme dobrý zvyk našim potenciálnym novým klientom sprostredkovať kontaktné údaje na referenčné osoby tých už existujúcich, aby si mohli osobne prediskutovať ako funguje spolupráca s Altamirou.

20 %
Healthcare
18 %
Fintech
12 %
Médiá a kultúra
15 %
Team outsourcing

Skrátka budujeme digitálne produkty, ktoré používajú tisíce používateľov.

A takto o nás hovoria

Dbáme na to, aby sme sa našimi referenciami mohli pochávaliť a ak zvažujete stať sa naším klientom, radi vám poskytneme kontaktné údaje na našich už existujúcich zákazníkov, aby Vám porozprávali o spolupráci s nami.

Andreas Bintinger

Universal Edition AG

"They’re perfectionists in some cases, which sets them apart because they always strive to deliver a product that’s right. "
Norbert Galik

WEM Stock Trading

"Altamira helped us to create another communication channel and also a way, how to easily onboard new clients."
"This was a tricky project with complicated requirements. Also, the timeline couldn’t be moved because of state law. Altamira Softworks was up to the challenge of taking on a big project and meeting customer demands."
COO

Design company

"They found a way to work through every complex animation and motion assignment we threw their way. Their team truly thinks critically about their work, rather than just following requirements."
Top