Domov Services

What do we do?

Sme software house špecializujúci sa na vývoj software na mieru postavený na webových technológiách a na tvorbu mobilných aplikácií. Naše knowhow radi zúžitkovávame aj formou konzultácií, analytických prác a návrhov riešení.

Software Development

Tailor-made software solutions

Vývoj náročných IT riešení – podnikových informačných systémov či softvéru na riadenie firemných procesov vďaka ktorým dokážete rozvíjať vaše podnikanie.

ios/android solutions

Mobile Apps Development

Zastrešenie celého procesu výroby mobilných aplikácií pre zabehnuté spoločnosti i startupy. Od návrh UI/UX, vývoju prototypu, MVP až po finálny produkt.

open source technologies

Complex web solutions

Enterprise, podnikové webové riešenia s napojeniami na externé softwary ako napríklad software na manažment HR, interné dochádzkové systémy či rôzne iné. 

life-sciences, healthcare, pharma

Pharma industry solutions

Market research management software for the pharmaceutical industry, solutions for medicinal product registration (eCTD, NeeS) or integration with the health insurance companies, patient centricity apps and more.

TECHNOLoGIEs

Technológie, alebo tech stack, s ktorým pracujeme determinuje to, aký typ softwaru dodávame. Venujeme sa webovým technológiám, javascriptovým frameworkom a snažíme sa vždy prispôsobovať najmodernejším trendom.

PHP backend
CakePHP, Laravel, Symfony, WordPress, Shopware ... 100%
Javascript frontend
Angular, React, vue.js 90%
Mobile applications development
React Native 95%
Native development
iOS Swift 75%
máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 310 882 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

/5
Our team is happy with the quality of work that has been delivered. It is very robust, and the code normally works without us having to test too much. The unit tests are being done by them, and once it gets delivered, it’s usually very solid. There are always a couple of bugs, but I feel they are within very tolerable limits. Overall, we are happy with the quality they deliver.

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení