enterprise webové riešenia

Vývoj webových stránok

Keď už web, tak to musí byť poriadna výzva. Ak máme voľnú ruku používame nové technológie, vyhýbame sa šablónam a často sme v pozícií “problem solverov” – riešime problémy po iných dodávateľoch, ktorí zlyhali.

Domov Services Complex web solutions

Aké webstránky robíme?

Vyvíjame na mnohých technológiach s jediným spoločným menovateľom – opensource. Špecializujeme sa výhradne na opensourcové systémy, či už postavené na frameworkoch ako Laravel (OctoberCMS), CakePHP alebo na najznámejších CMS typu WordPress, Drupal a iné.

CakePHP / Laravel 80%
WordPress 75%
Drupal 60%
Shopware 80%

Firemné softwarové riešenia

BANKOVNÍCTVO A FINANČNÁ SFÉRA

Vývoj webového riešenia a prevádzková podpora pre Asset Management Všeobecnej úverovej banky a viaceré softwarové a webové realizácie pre spoločnosti pôsobiace v oblasti finančníctva, investovania a obchodovania s cennými papiermi. Finančná sféra má svoje špecifiká, s ktorými sme sa pri spolupráci s veľkými inštitúciami naučili fungovať.

Konzultačné služby

integrácie, analýzy a support

Riešime nielen vývoj webových riešení, ale poskytujeme aj konzultácie v oblasti návrhu webstránok, analýzy a audity súčasných riešení či návrhy pre optimalizáciu webových ekosystémov spoločností. Naše zameranie presahuje až do návrhu a realizácie serverových riešení potrebných pre prevádzku navrhnutých webových riešení, jeho administráciu, škálovanie a prevádzkovú podporu.

Support level agreement

Prevádzková podpora

Poskytujeme prevádzkovú podporu ku všetkým nami dodaným riešeniam či už v štandardnom režime 8×5 (počas pracovných hodín), ale aj v režime non-stop 24×7. Obľúbeným režimom podpory pre našich klientov je tzv. Balanced režim, kedy poskytujeme non-stop support pre kritické problémy webových riešení a 8×5 pre bežné, ne-kritické incidenty. Supportujeme aj riešenia, ktoré sme nevyvíjali.

Múzeá, divadlá, kultúrne inštitúcie

KULTÚRA a UMENIE

Ministerstvo kultúry SR, Slovenské národné divadlo, rakúske hudobné vydavateľstvo vážnej hudby Universal Edition a mnohé iné kultúrne inštitúcie zverili vývoj svojich webových stránok do našich rúk. Okrem toho sme realizovali množstvo webových prezentácií pre rôzne expozície a výstavy či dokonca novú web stránku pre Ministerstvo kultúry SR alebo Múzem SNP v Banskej Bystrici. Skrátka, v kultúrnej sfére sme doma.

Prečo práve altamira?

Pretože za takmer 11 rokov na trhu sme si vybudovali procesy, vďaka ktorým dokážeme vyvíjať webové stránky rýchlo a spoľahlivo. Riadime sa heslom Think Twice Code Once, vďaka čomu šetríme vaše prostriedky a dodržiavame dohodnutý budget.

Play Video

Shopware, Woocomerce a iné

E-COMMERCE a ESHOPY

Sme certifikovaným partnerom nemeckého eshopového gigantu Shopware, ktorý je jedným z najpoužívanejších e-commerce riešení v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou množstvo realizácií na tejto, ale aj iných platformách a veľa skúseností s integráciami softwarových nástrojov tretích strán na e-commerce riešenia, ktoré dodávame. Ku všetkým naším e-commerce realizáciam poskytujeme naším klientom prevádzkovú podporu v rôznych režimoch.

Riešenia na kľúč

Stavebníctvo a development

Máme v portfóliu mnoho web stránok pre developerské spoločnosti a prezentácie ich projektov, ktoré realizujú. Zabezpečujeme dodávku nielen samotného webového riešenia, ale prostredníctvom partnerských architektonických kancelárií aj výrobu vizualizácií, 3D prehliadok či pôdorsyov, potrebných k úspešnej online prezentácií projektu.

online booking

Cestovný ruch

Vyvíjali a supportovali sme množstvo webových riešení pre cestovné kancelárie ako napr. TUI ReiseCenter, Verne.sk, Neckermann Reisen a mnohé iné. Súčasťou našich riešení je napájanie webových aplikácií na centrálne rezervačné systémy zabezpečujúce okamžitý priamy online booking zájazdu a letenky priamo v rezervačnom systéme touroperátora.

Ako funguje vývoj Webstránky?

Riadime sa heslom Think Twice Code Once. Začíname analýzou vašich požiadaviek a následne prototypom. Prototyp pomôže doladiť požiadavky, identifikovať potenciálne slabé miesta návrhu. Prvotná vizualizácia vášho nápadu vám dokonca môže pomôcť “otvoriť oči” a získať nový nadhľad na zamýšľaný projekt. Do programovania webovej stránky sa púšťame až po tom, kedy je všetkým zainteresovaným jasné, čo ideme robiť.

V prvom kroku potrebujeme poznať vaše zámery a požiadavky, aby sme mohli odhadnúť časovú a cenovú náročnosť riešenia.

Predebžná kalkulácia je výsledkom spoločnej komunikácie pri analýze požiadaviek. Orientačná cena je hrubým odhadom.

Výroba presnej špecifikácie riešenia spolu s návrhom wireframes alebo prototypov, teda skíc jednotlivých súčastí webstránky je predmetom 3. fázy.

Fixná, záväzná cenová ponuka spolu so zmluvou je posledným krokom, ktorý je potrebné pred samotným vývojom absolvovať.

Vývoj prebieha agilnou metodikou, a teda klient je aktívne prítomný počas celého vývojového procesu.

Odovzdaním projektu nič nekončí, naopak, začína prevádzková podpora webového riešenia a aj prípadný následný vývoj nových požiadaviek.

máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 310 882 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

/5
Altamira Softworks successfully completed the software program up to expectations. The vendor’s work has received positive feedback from stakeholders. The communication was clear throughout the project. From the first moment I met with them, Altamira Softworks made a good impression on me. I also utilized reference calls to existing customers.

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení