Natívny aj cross-platformový

vývoj mobilných aplikácií

Zastrešujeme vývoj mobilných aplikácií od analýzy, cez návrh UI/UX a vývoj funkčného prototypu až po implementáciu vo zvolenej technológií, výber a vývoj vhodného backendu a deployment do storov pre iOS aj Android.

Domov Services Mobile apps development

Aké mobilné aplikácie robíme?

Špecializujeme sa na vývoj v crossplatformovej technológií React Native, ktorá nám umožňuje šetriť náklady vďaka jedinej codebase pre majoritné platformy, a to pri zachovaní vysokej kvality výstupov.

platobné "terminály"

Fintech mobilné aplikáce

Pracovali sme na viacerých mobilných aplikáciách z fintech sféry, či už pre veľké a známe spoločnosti ako účtovníctko-auditorska spoločnosť BDO, alebo pre startupovú scénu. Pre katarský startup sme vyvinuli unikátne riešenie na sprostredkovanie bezkontaktných platieb bez použitia POS termínalu na strane obchodníka. Mobil stačí na všetko.

Budujeme partnerstvá

naši klienti

S našimi klientmi na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku ale aj v USA budujeme dlhodobé partnerstvá a vzťahy a sme si istí, že vám ich radi osobne potvrdia a opíšu. Ak sa budete chcieť zveriť do naších rúk, radi vám poskytneme referenčné kontaktné osoby, s ktorými sa môžete porozprávať o spolupráci s nami.

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení

Doprava a logistika

logistické aplikácie

Z oblasti dopravy a logistiky máme dlhoročné skúsenosti vďaka spolupráci s rakúskou spoločnosťou zameranou na sprostredkovanie logistických služieb v oblasti drevospracujúceho priemyslu. Trackujeme pohyb tovaru po krajine, uľahčujeme život vodičom kamiónov, lesným robotníkom zodpovedným za nakladanie tovaru, aj zamestnancom štátu zodpovedným za kontrolu obchodu s drevom.

TECHNOLÓGIE

Tam, kde je to možné, sa pri výbere technológie na vývoj mobilnej aplikácie snažíme použiť cross-platformový framework React Native, ktorý nám umožňuje výrazne skresať náklady na vývoj a zároveň . Zaoberáme sa však aj natívnym vývojom vo Swifte pre iOS či Jave pre Android

React Native 100%
iOS Swift 70%
Android JAVA 60%

Manažment zdravotného stavu

Patient Centricity Aplikácie

Samostatnou kapitolou našej činnosti je tvorba mobilných aplikácií z oblasti healthcare a life-sciences, primárne zameranej na zlepšenie kvality života pacientov trpiacich chronickými ochoreniami. Vyvíjali sme mobilné aplikácie na trackovanie vývoja Astmy či chronickej obštrukčnej chorobty pľúc, či aplikáciu pre pacientov s chronickou urtikáriou.

Mobilná appka vs. responzívny web?

Často sa stretávame s požiadavkami klientov na vývoj takej mobilnej aplikácie, ktorú by vo svojej podstate mohol bezproblémovo suplovať moderný responzívny web. Mobilná “appka” nie je nevyhnutnosť pre každého a dôležité je nepodľahnúť módnym trendom. Keď k nám prídete s predstavou vášho projektu, radi a úprimne vám poradíme a navrhneme najvhodnejší postup a technológiu.

mindullness

Šport a zdravý životný štýl

Máme v portfóliu aj aplikácie z oblasti športu či zdravotného štýlu. Či už sa jedna o športovo-manažmentovú aplikáciu, ktorá umožňuje organizovať a spravovať športový tím alebo mobilnú aplikáciu na pomoc pri meditácií. Mindfullness je pojem a veríme, že trh s takýmto aplikáciami bude rásť. Máte nápad na zaujímavý startupový projekt? Ozvite sa nám, radi a bezplatne vám poradíme a skonzultujeme s vami váš nápad.

Prečo práve altamira?

Pretože za takmer 11 rokov na trhu sme si vybudovali procesy, vďaka ktorým dokážeme vyvíjať rýchlo a spoľahlivo. Riadime sa heslom Think Twice Code Once, vďaka čomu šetríme vaše prostriedky a dodržiavame dohodnutý budget.

Play Video

Human Resources, Document management tools

Manažment procesov

Mobilné aplikácie, ktoré sme vyvinuli pomáhajú manažovať firemné procesy, ako napríklad v rakúskej pobočke nadnárodného gigantu EY. Aplikácia sprístupňuje zamestnancom databázu interných marketingových a technických dokumentov, ktorí tak vďaka tomu majú dáta potrebné pri stretnutiach s klientmi vždy pri sebe.
Vyvíjali sme však aj unikátnu aplikáciu na tvorbu videoživotopisov pre slovenskú startupovú spoločnosť a jej náprotivok pre spoločnosti, ktoré sa potrebujú prezentovať pred potenciálnymi uchádzačmi o zamestnanie.

Ako funguje vývoj appky?

Riadime sa heslom Think Twice Code Once. Začíname analýzou vašich požiadaviek a následne prototypom. Prototyp pomôže doladiť požiadavky, identifikovať potenciálne slabé miesta návrhu. Prvotná vizualizácia vášho nápadu vám dokonca môže pomôcť “otvoriť oči” a získať nový nadhľad na zamýšľaný projekt. Do programovania sa púšťame až po tom, kedy je všetkým zainteresovaným jasné, čo ideme robiť.

máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 310 882 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

/5
Altamira Softworks successfully completed the software program up to expectations. The vendor’s work has received positive feedback from stakeholders. The communication was clear throughout the project. From the first moment I met with them, Altamira Softworks made a good impression on me. I also utilized reference calls to existing customers.

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení