Služby

Sme softvérová firma predovšetkým zameraná na vývoj software na mieru. Nepredávame robustné krabicové riešenia. Sústreďujeme sa na vývoj aplikácií, ktoré sú ušité pre potreby našich klientov. Služby rozdeľujeme na 4 základné kategórie: zákazkový vývoj webových aplikácií, a to najmä informačných systémov pre podniky, vývoj mobilných aplikácií pre rôzne odvetvia priemyslu, tvorba webstránok s komplexnou funkcionalitou, tvorba software pre farmaceutický priemysel. O spoľahlivé dodanie projektu sa starajú naší neúnavní software developeri, projekťáci a accounti. Prezrite si:

Naše projekty

Vývoj software na mieru

Podnikové informačné systémy, software na manažment firemných procesov, CRM, dochádzky, document manažment či software na manažment vzdelávania (LMS).

Chcem vedieť viac

Komplexné webové riešenia

Enterprise webové riešenia sú oblasť, kde môžeme zúžitkovať to, čo vieme najlepšie - riešiť vaše problémy. Spoľahli sa na nás mnohé komerčné aj štátne organizácie.

Chcem vedieť viac

Vývoj mobilných aplikácií

Natívny vývoj, ale aj nízkonákladovejší vývoj v React Native. V portfóliu máme aj aplikácie pre cestovné kancelárie (TUI, Verne.sk), korporácie (EY, BDO) a mnohé iné.

Chcem vedieť viac

Riešenia z oblasti farmácie

Software pre manažment market research v oblasti farmaceutického priemyslu, riešenia pre liekové registrácie (eCTD, NeeS) či integrácia so zdravotnými poisťovňami.

Chcem vedieť viac

Bezplatná KONZULTÁCIA

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás ešte dnes
New member of our Altamira family ❤️
.
.
#altamirasoftworks #softwarecompany #softwarehouse #itdevelopers #puppy #dogfriendly #dogfriendlyoffice #dogfriendly
Today is a bank holiday in Slovakia, therefore the real start of 2020 comes tomorrow. 2019 was a great year for our company, we have strengthened our position in DACH region, which currently generates more than 50% of our revenues. We're looking forward the new challenges, which 2020 will bring. Have a successful and GREEN year! 🤗 .
.
.
.
#softwaredeveloper #mobileappdevelopment #softwarehouse #softwarecompany #newyearwishes #altamirasoftworks
The Great Altamira team in the @greatbratislava. Merry christmas everyone! 🍾🎅🎄
Websummit doesn’t end after dark.
#websummit #websummit2019 #lisbon #lisbonportugal #softwaredeveloper #softwareengineer #mobileapps #mobileappdevelopment
It was a honor for us to spend a while with the former president of our country @andrejkiska. @altamira_softworks on #websummit 2019. #websummitlisbon #softwaredeveloper #mobileapps
Lunch with colleagues tastes always better👌
.
.
#altamirasoftworks #softwarehouse #itdevelopers #itdeveloperscompany #lunchtogether #friday