Sme v prvom rade developeri.
Máme stabilný tím interných hardcore vývojárov, ale aj frontenďákov, ktorí vám spravia dokonalý produkt na mieru.

Podnikové informačné systémy

Vyvíjame podnikové informačné systémy na manažment firemných procesov, štatisticko-analytické softwary z rôznych oblastí, CRMka, DMSka a množstvo iných typov softwarov používaných vo vnútri spoločností. Vyvíjame primárne software na zákazku, ale máme aj špecifické krabicové riešenia z oblasti farmaceutického priemyslu, software pre obchodníkov s cennými papiermi či personalistický obslužný software.

Chcem vedieť viac >

Software pre priemysel

Naše riešenia, ktoré optimalizujú a zefektívňujú výrobné procesy, sa využívajú vo výrobných halách veľkých spoločností v oblasti automotive. Ale máme v portfóliu aj (mobilné) aplikácie pre špeciálne priemyselné mobilné telefóny využívané v logistike v drevospracujúcom priemysle, aplikácie pre vodičov, lesných pracovníkov, ale aj mestských policajtov.

Chcem vedieť viac >

Mobilné aplikácie

Vyvíjame aplikácie natívne, ale aj prostredníctvom "hybridných" technológií, vďaka čomu vieme ušetriť čas aj peniaze potrebné pre vývoj. Máme v portfóliu aplikácie pre cestovné kancelárie (TUI ReiseCenter, Verne.sk), nadnárodné koncerny (Ernst & Young), ale aj neobvyklú aplikáciu pre nemeckú mestskú políciu. Mobilné aplikácie sú často doplnkom pre naše desktopové softwary a sú ich integrálnou súčasťou.

Chcem vedieť viac >

Vývoj webových riešení

Vyvíjame komplexné webové riešenia na našich interných, ale aj opensourcových systémoch. Sme certifikovaným partnerom nemeckého eshopového gigantu Shopware pre slovenský a rakúsky trh a máme inhouse skúsených Drupalistov. Nevyvíjame firemné prezentácie, ale sústredíme sa na také riešenia, kde môžeme zúžitkovať to, čo vieme najlepšie - riešiť vám problémy.

Chcem vedieť viac >

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás