Domov Služby

Čo robíme?

Sme software house špecializujúci sa na vývoj software na mieru postavený na webových technológiách a na tvorbu mobilných aplikácií. Naše knowhow radi zúžitkovávame aj formou konzultácií, analytických prác a návrhov riešení.

Softwarové riešenia

Vývoj software na mieru

Vývoj náročných IT riešení – podnikových informačných systémov či softvéru na riadenie firemných procesov vďaka ktorým dokážete rozvíjať vaše podnikanie.

Mobilné aplikácie

Vývoj mobilných aplikácií

Zastrešenie celého procesu výroby mobilných aplikácií pre zabehnuté spoločnosti i startupy. Od návrh UI/UX, vývoju prototypu, MVP až po finálny produkt.

TVORBA A VÝVOJ WEBOVÝCH STRÁNOK

KOMPLEXNÉ WEBOVÉ RIEŠENIA

Enterprise, podnikové webové riešenia s napojeniami na externé softwary ako napríklad software na manažment HR, interné dochádzkové systémy či rôzne iné. 

Softvér a aplikácie

RIEŠENIA PRE FARMACEUTICKÝ PRIEMYSEL

Software pre manažment market research v oblasti farmaceutického priemyslu, riešenia pre regulatory affairs a integrácia so zdravotnými poisťovňami.

TECHNOLÓGIE

Technológie, alebo tech stack, s ktorým pracujeme determinuje to, aký typ softwaru dodávame. Venujeme sa webovým technológiám, javascriptovým frameworkom a snažíme sa vždy prispôsobovať najmodernejším trendom.

PHP backend
CakePHP, Laravel, Symfony, WordPress, Shopware ... 100%
Javascript frontend
Angular, React, vue.js 90%
Vývoj mobilných aplikácií
React Native 95%
Natívny vývoj
iOS Swift 75%
máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 247 270 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

Andreas Bintinger
5/5
„They were astonishing. The most important thing for me was that I always knew what was being worked on. It was a transparent process, which is what I valued about our relationship with them. They’re perfectionists in some cases, which sets them apart because they always strive to deliver a product that’s right. They always put in a lot more thought into it than just fulfilling what was asked for.“

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení