Sme v prvom rade developeri.
Máme stabilný tím interných hardcore vývojárov, ale aj frontenďákov, ktorí vám spravia dokonalý produkt na mieru.

Vývoj software na mieru

Vyvíjame podnikové informačné systémy zamerané na manažment firemných procesov, software pre personálne agentúry, CRMká, systémy určené na manažment vzdelávania (LMS), ale aj software pre obchodníkov s cennými papiermi. Primárne vyvíjame software na zákazku, ale v portfóliu máme aj krabicové, ihneď použiteľné. Nepredávame produkt, ale službu, podloženú rokmi skúseností a relevantnými referenciami.

Chcem vedieť viac >

Riešenia z oblasti farmácie

Špecializujeme sa na realizáciu projektov v oblasti EDC (electronic data capture). Máme platformu na výrobu a manažment market research, patient reported outcome (ePRO) štúdií, ale aj ECRF (electronic case reporting form) systém. Máme roky skúseností v oblasti IT pre life-sciences z celej Európy, rozumieme compliance nárokom farmaceutických spoločností, vieme s akými problémami sa potýkate a pomáhame vám ich riešiť.

Chcem vedieť viac >

Vývoj mobilných aplikácií

Vyvíjame aplikácie natívne, ale aj prostredníctvom "hybridných" technológií, vďaka čomu vieme ušetriť čas aj peniaze. V portfóliu máme aj aplikácie pre cestovné kancelárie (TUI ReiseCenter, Verne.sk), nadnárodné koncerny (Ernst & Young), ale aj neobvyklú aplikáciu pre nemeckú mestskú políciu či aplikáciu na manažment športového tímu.

Chcem vedieť viac >

Komplexné webové riešenia

Vyvíjame komplexné webové riešenia na našich interných, ale aj opensourcových systémoch. Sme certifikovaným partnerom nemeckého eshopového gigantu Shopware pre slovenský a rakúsky trh. Nevyvíjame firemné prezentácie, ale sústredíme sa na také riešenia, kde môžeme zúžitkovať to, čo vieme najlepšie - riešiť vaše problémy.

Chcem vedieť viac >

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás