Nat├şvny aj cross-platformov├Ż

v├Żvoj mobiln├Żch aplik├íci├ş

Zastre┼íujeme v├Żvoj mobiln├Żch aplik├íci├ş od anal├Żzy, cez n├ívrh UI/UX a v├Żvoj funk─Źn├ęho prototypu a┼ż po implement├íciu vo zvolenej technol├│gi├ş, v├Żber a v├Żvoj vhodn├ęho backendu a deployment do storov pre iOS aj Android.

Domov Slu┼żby V├Żvoj mobiln├Żch aplik├íci├ş

Ak├ę mobiln├ę aplik├ície rob├şme?

┼ápecializujeme sa na v├Żvoj v crossplatformovej technol├│gi├ş React Native, ktor├í n├ím umo┼ż┼łuje ┼íetri┼ą n├íklady v─Ćaka jedinej codebase pre majoritn├ę platformy, a to pri zachovan├ş vysokej kvality v├Żstupov.

platobn├ę "termin├íly"

Fintech mobiln├ę aplik├íce

Pracovali sme na viacer├Żch mobiln├Żch aplik├íci├ích z fintech sf├ęry, ─Źi u┼ż pre ve─żk├ę a zn├íme spolo─Źnosti ako ├║─Źtovn├şctko-auditorska spolo─Źnos┼ą BDO, alebo pre startupov├║ sc├ęnu. Pre katarsk├Ż startup sme vyvinuli unik├ítne rie┼íenie na sprostredkovanie bezkontaktn├Żch platieb bez pou┼żitia POS term├şnalu na strane obchodn├şka. Mobil sta─Ź├ş na v┼íetko.

Budujeme partnerstvá

naši klienti

S na┼íimi klientmi na Slovensku, v ─îesku, Rak├║sku, Nemecku, ┼ávaj─Źiarsku ale aj v USA budujeme dlhodob├ę partnerstv├í a vz┼ąahy a sme si ist├ş, ┼że v├ím ich radi osobne potvrdia a op├ş┼íu. Ak sa budete chcie┼ą zveri┼ą do na┼í├şch r├║k, radi v├ím poskytneme referen─Źn├ę kontaktn├ę osoby, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete porozpr├íva┼ą o spolupr├íci s nami.

V├Żvoj webov├Żch rie┼íen├ş
V├Żvoj mobilnej aplik├ície
V├Żvoj a podpora webstr├ínky
V├Żvoj software a webov
V├Żvoj mobiln├Żch aplik├íci├ş
V├Żvoj a podpora softwarov├Żch rie┼íen├ş
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
D├ítov├ę migr├ície a v├Żvoj webov├Żch rie┼íen├ş.
V├Żvoj softwarov├Żch rie┼íen├ş pre lek├írov
V├Żvoj webov├Żch a softwarov├Żch rie┼íen├ş
V├Żvoj a podpora webov├Żch rie┼íen├ş.
V├Żvoj a podpora webov├Żch rie┼íen├ş

Doprava a logistika

logistick├ę aplik├ície

Z oblasti dopravy a logistiky m├íme dlhoro─Źn├ę sk├║senosti v─Ćaka spolupr├íci s rak├║skou spolo─Źnos┼ąou zameranou na sprostredkovanie logistick├Żch slu┼żieb v oblasti drevospracuj├║ceho priemyslu. Trackujeme pohyb tovaru po krajine, u─żah─Źujeme ┼żivot vodi─Źom kami├│nov, lesn├Żm robotn├şkom zodpovedn├Żm za nakladanie tovaru, aj zamestnancom ┼ít├ítu zodpovedn├Żm za kontrolu obchodu s drevom.

TECHNOLÓGIE

Tam, kde je to mo┼żn├ę, sna┼ż├şme sa pou┼żi┼ą cross-platformov├Ż framework React Native, ktor├Ż n├ím umo┼ż┼łuje v├Żrazne skresa┼ą n├íklady na v├Żvoj. Zaober├íme sa v┼íak aj nat├şvnym v├Żvojom vo Swifte pre iOS ─Źi Jave pre Android

kisspng-react-javascript-angularjs-ionic-atom-5b154be6947457.3471941815281223426081
kisspng-iphone-apple-logo-swift-ios-5b4bff3831d3c1.0466558315317071922041
Android-horizontal-lockup-with-logo-png-1024x514
React Native 100%
iOS Swift 70%
Android JAVA 60%

Mana┼żment zdravotn├ęho stavu

Patient Centricity Aplikácie

Samostatnou kapitolou na┼íej ─Źinnosti je poskytovanie aplik├íci├ş z oblasti healthcare a life-sciences, prim├írne zameranej na zlep┼íenie kvality ┼żivota pacientov trpiacich chronick├Żmi ochoreniami. Vyv├şjali sme mobiln├ę aplik├ície na trackovanie v├Żvoja Astmy ─Źi chronickej ob┼ítruk─Źnej chorobty p─ż├║c, ─Źi aplik├íciu pre pacientov s chronickou urtik├íriou.

appka vs. responz├şvny web?

─îasto sa stret├ívame s po┼żiadavkami klientov na v├Żvoj takej mobilnej aplik├ície, ktor├║ by vo svojej podstate mohol bezprobl├ęmovo suplova┼ą modern├Ż responz├şvny web. Mobiln├í „appka“ nie je nevyhnutnos┼ą a d├┤le┼żit├ę je nepod─żahn├║┼ą m├│dnym trendom. Ke─Ć k n├ím pr├şdete s predstavou v├í┼ího projektu, radi a ├║primne v├ím porad├şme a navrhneme najvhodnej┼í├ş postup a technol├│giu.

mindullness

┼áport a zdrav├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

M├íme v portf├│liu aj aplik├ície z oblasti ┼íportu ─Źi zdravotn├ęho ┼ít├Żlu. ─îi u┼ż sa jedna o ┼íportovo-mana┼żmentov├║ aplik├íciu, ktor├í umo┼ż┼łuje organizova┼ą a spravova┼ą ┼íportov├Ż t├şm alebo mobiln├║ aplik├íciu na pomoc pri medit├íci├ş. Mindfullness je pojem a ver├şme, ┼że trh s tak├Żmto aplik├íciami bude r├ís┼ą. M├íte n├ípad na zauj├şmav├Ż startupov├í projekty? Ozvite sa n├ím, radi a bezplatne v├ím porad├şme a skonzultujeme s vami v├í┼í n├ípad.

Pre─Źo pr├íve altamira?

Preto┼że za takmer 11 rokov na trhu sme si vybudovali procesy, v─Ćaka ktor├Żm dok├í┼żeme vyv├şja┼ą r├Żchlo a spo─żahlivo. Riadime sa heslom Think Twice Code Once, v─Ćaka ─Źomu ┼íetr├şme va┼íe prostriedky a dodr┼żiavame dohodnut├Ż budget.

Prehra┼ą video

Human Resources, Document management tools

Mana┼żment procesov

Mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę sme vyvinuli pom├íhaj├║ mana┼żova┼ą firemn├ę procesy, ako napr├şklad v rak├║skej pobo─Źke nadn├írodn├ęho gigantu EY. Aplik├ícia spr├şstup┼łuje zamestnancom datab├ízu intern├Żch marketingov├Żch a technick├Żch dokumentov, ktor├ş tak v─Ćaka tomu maj├║ d├íta potrebn├ę pri stretnutiach s klientmi v┼żdy pri sebe.
Vyv├şjali sme v┼íak aj unik├ítnu aplik├íciu na tvorbu video┼żivotopisov pre slovensk├║ startupov├║ spolo─Źnos┼ą a jej n├íprotivok pre spolo─Źnosti, ktor├ę sa potrebuj├║ prezentova┼ą pred potenci├ílnymi uch├ídza─Źmi o zamestnanie.

Ako funguje v├Żvoj appky?

Riadime sa heslom Think Twice Code Once. Za─Ź├şname anal├Żzou va┼íich po┼żiadaviek a n├ísledne prototypom. Prototyp pom├┤┼że doladi┼ą po┼żiadavky, identifikova┼ą potenci├ílne slab├ę miesta n├ívrhu. Prvotn├í vizualiz├ícia v├í┼ího n├ípadu v├ím dokonca m├┤┼że pom├┤c┼ą „otvori┼ą o─Źi“ a z├şska┼ą nov├Ż nadh─żad na zam├Ż┼í─żan├Ż projekt. Do programovania sa p├║┼í┼ąame a┼ż po tom, kedy je v┼íetk├Żm zainteresovan├Żm jasn├ę, ─Źo ideme robi┼ą.

máte otázky?

ozvite sa nám

Dohodnime si stretnutie, call alebo n├ím skr├ítka nap├ş┼íte a porozpr├ívajme sa o va┼íom projekte. Ke─Ć n├ím d├íte z├íkladn├ę inform├ície, obratom v├ím vypracujeme orienta─Źn├║ cenov├║ kalkul├íciu v├í┼ího projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, ke─Ć sa s nami spoj├şte a predstav├şte n├ím v├í┼í projekt.
M├┤┼żete n├ím tie┼ż kedyko─żvek zavola┼ą na +421 948 310 882 alebo posla┼ą spr├ívu cez Whatsapp. ─îo najsk├┤r sa s vami skontaktujeme.

Andreas Bintinger
5/5
„They were astonishing. The most important thing for me was that I always knew what was being worked on. It was a transparent process, which is what I valued about our relationship with them. TheyÔÇÖre perfectionists in some cases, which sets them apart because they always strive to deliver a product that’s right. They always put in a lot more thought into it than just fulfilling what was asked for.“

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

V├Żvoj webov├Żch rie┼íen├ş
V├Żvoj mobilnej aplik├ície
V├Żvoj a podpora webstr├ínky
V├Żvoj software a webov
V├Żvoj mobiln├Żch aplik├íci├ş
V├Żvoj a podpora softwarov├Żch rie┼íen├ş
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
D├ítov├ę migr├ície a v├Żvoj webov├Żch rie┼íen├ş.
V├Żvoj softwarov├Żch rie┼íen├ş pre lek├írov
V├Żvoj webov├Żch a softwarov├Żch rie┼íen├ş
V├Żvoj a podpora webov├Żch rie┼íen├ş.
V├Żvoj a podpora webov├Żch rie┼íen├ş