Vyvíjame mobilné aplikácie - natívne aj hybridné

Voľba najvhodnejšej technológie je prvým krokom.

Vývoj mobilných aplikácií

Vývoj mobilných aplikácií je u nás najmladší, no rýchlo rastúci biznis. Začali sme s natívnym vývojom iOS a Android aplikácií pre cestovné kancelárie TUI ReiseCenter a Verne.sk, s napojením na centrálny rezervačný systém spoločnosti TravelData, dnes robíme veľa hybridných aplikácií postavených na Angularovom frameworku Ionic, ale aj technológií ReactNative. Výber najvhodnejšej technológie je jedným z najdôležitejších krokov určujúcich úspešnosť aplikácie.

Technológie, ktoré používame:

Mobilná aplikácia vs. responzívny web

Často sa stretávame s požiadavkami klientov na vývoj takej mobilnej aplikácie, ktorú by vo svojej podstate mohol bezproblémovo suplovať moderný responzívny web. Mobilná "appka" nie je nevyhnutnosť a dôležité je nepodľahnúť módnym trendom. Keď k nám prídete s predstavou vášho projektu, radi a úprimne vám poradíme a navrhneme najvhodnejší postup a technológiu.

Rufus
Your favourite teammate

Mobilná aplikácia na manažment športového tímu. Manažuje tím, eviduje výsledky, generuje štatistiky, spája hráčov, notifikuje, umožňuje hráčom komunikovať a organizovať svoje zápasy. Pre iOS aj Android, postavená na technológií ReactNative.

Latschbacher, GmBh.
Global Logs Management

Ionicová aplikácia distribuovaná vo verzii pre Android slúžiaca na logistický manažment v drevospracujúcom priemysle, tvorbu dodacích listov a trackovanie pohybu dreva po krajine. S napojením na centrálny aplikačný a databázový server.

Ernst&Young
EY Leonardo

Mobilná aplikácia postavená na Ionic Frameworku vo verzii pre iOS aj Android (ale aj desktop), vybudovaná pre zamestnancov rakúskej pobočky Ernst&Young, umožňujúca rýchly a ľahky prístup k firemným dokumentom (DMS).

Verne Travel, a. s.
Verne.sk / Holiday booking

Natívna iOS aj Android aplikácia na online booking dovoleniek, pre najväčšieho slovenského online predajcu dovoleniek Verne Travel - www.verne.sk. S napojením na centrálny rezervačný systém európskych touroperátorov.

Latschbacher, GmBh.
HLV Applications

Dvojica aplikácií pre lesných robotníkov a šoférov vozidiel zvážajúcich drevo po krajine, trackujúca pohyb pracovníkov. Aplikácia je schopná pracovať s mapami v offline režime spôsobené zlou dostupnosťou signálu v teréne, v ktorom sa pracovníci pohybujú.

Koľko to stojí?

Moderné technológie ako ReactNative nám umožňujú znižovať cenu tvorby aplikácií vďaka tomu, že tvoríme iba jednu aplikáciu pre obe majoritné platformy (iOS, Android). Už dávno preto neplatí, že na výrobu aplikácie je potrebný dvojnásobný budget, pretože vyvíjame dve aplikáce pre dve platformy.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás