Vyvíjame mobilné appky na hybridných technológiách.
Viete, že nie je potrebné platiť 2x za vývoj pre iOS a Android?

Vývoj mobilných aplikácií

Mobilné aplikácie sú stále in, a my sa sústredíme primárne na vývoj pomocou hybridných technológií. Tie nám umožňujú šetriť náklady, pretože dokážeme paralelne vyvíjať pre viacero platforiem (iOS, Android). Radi vám na príkladoch ukážeme, čo sme už urobili a tiež vám vysvetlíme, čo sú to tie hybridné technológie.

Čo sú to hybridné technológie?

Mobilné aplikácie vyvíjame s použitím bežných webových technológií. Znamená to nižšie náklady na vývoj. Hodina skúseného webového programátora je stále o niečo lacnejšia, než skúseného Android alebo iOS vývojára. Navyše - naše technológie umožnujú vyvíjať paralelne pre obe majoritné platformy - iOS aj Android. Úspora nákladov tak môže byť aj 60% oproti tzv. natívnemu vývoju.

A prečo tak nevyvíjajú všetci?

Hybridné technológie majú svoje nevýhody, a nie je možné ich uplatniť vždy. Preto máme k dispozícií aj skúsených developerov, ktorí sú pripravení vyvinúť aplikácie štandardným spôsobom. Môžete sa spoľahnúť, že váš projekt vopred zanalyzujeme a navrhneme to riešenie, ktoré bude najvhodnejšie s ohľadom na váš zámer.

A čo všetko sme už urobili?

Robili sme napríklad mobilné aplikácie na online booking dovoleniek a leteniek pre TUI ReiseCenter alebo najväčšieho slovenského online predajcu zájazdov Verne.sk. Máme v portfóliu aj appku pre rakúsku pobočku Ernst & Young, rakúskeho klienta z oblasti drevospracujúceho priemyslu, ale dokonca aj nemeckú samosprávu.
Radi vám ich predvedieme osobne.

Koľko to stojí

Nie, aplikácie nie sú lacné, pretože ich vývoj je náročnejší než napríklad výroba webstránky. Aplikácie však nemajú suplovať webstránku a ich primárnym cieľom má byť tvorba zisku. Ozvite sa nám, radi vám vypracujeme ponuku na mieru, na váš konkrétny zámer.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call, alebo si nechajte obratom vykalkulovať váš projekt.
Ponuku vám pošleme mailom.

Kontaktujte nás