Vyvíjame mobilné aplikácie - natívne aj hybridné

Voľba najvhodnejšej technológie je prvým krokom.

Vývoj mobilných aplikácií

Vývoj mobilných aplikácií je u nás najmladší, no najrýchlejšie rastúci biznis. Začali sme s natívnym vývojom iOS a Android aplikácií pre cestovné kancelárie TUI ReiseCenter a Verne.sk, s napojením na centrálny rezervačný systém spoločnosti TravelData, dnes robíme viac hybridných aplikácií postavených na Angularovom frameworku Ionic. Výber najvhodnejšej technológie je jedným z najdôležitejších krokov určujúcich úspešnosť aplikácie.

Mobilná aplikácia vs. responzívny web

Často sa stretávame s požiadavkami klientov na vývoj takej mobilnej aplikácie, ktorú by vo svojej podstate mohol bezproblémovo suplovať moderný responzívny web. Mobilná "appka" nie je nevyhnutnosť a dôležité je nepodľahnúť módnym trendom. Keď k nám prídete s predstavou vášho projektu, radi a úprimne vám poradíme a navrhneme najvhodnejší postup a technológiu.

Ernst&Young
EY Leonardo

Mobilná aplikácia postavená na Ionic Frameworku vo verzii pre iOS aj Android (ale aj desktop), vybudovaná pre zamestnancov rakúskej pobočky Ernst&Young, umožňujúca rýchly a ľahky prístup k firemným dokumentom (DMS).

Latschbacher, GmBh.
Global Logs Management

Ionicová aplikácia distribuovaná vo verzii pre Android slúžiaca na logistický manažment v drevospracujúcom priemysle, tvorbu dodacích listov a trackovanie pohybu dreva po krajine. S napojením na centrálny aplikačný a databázový server.

Latschbacher, GmBh.
HLV Applications

Dvojica aplikácií pre lesných robotníkov a šoférov vozidiel, zvážajúcich drevo po krajine, trackujúca pohyb pracovníkov. Aplikácia je schopná pracovať s mapami v offline režime kvôli zlej dostupnosti signálu v teréne, v ktorom sa pracovníci pohybujú.

Verne Travel, a. s.
Verne.sk / Holiday booking

Natívna iOS aj Android aplikácia na online booking dovoleniek, pre najväčšieho slovenského online predajcu dovoleniek Verne Travel - www.verne.sk. S napojením na centrálny rezervačný systém európskych touroperátorov.

Koľko to stojí?

Nie, aplikácie nie sú lacné, pretože ich vývoj je náročnejší než napríklad výroba webstránky. Aplikácie však nemajú suplovať webstránku a ich primárnym cieľom má byť tvorba zisku. Ozvite sa nám, radi vám vypracujeme ponuku na mieru, pre váš konkrétny zámer.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás