Saas, mobilné aplikácie a vývoj

riešenia pre farmaceutický priemysel

Vo farmaceutickom priemysle sme doma a dlho spolupracujeme s farmaceutickými spoločnosťami alebo agentúrami pôsobiacimi v tomto odvetví.

Domov Služby Riešenia z oblasti farmácie

Vývoj softvéru pre farmaceutický priemysel

Špecializujeme sa na vývoj softwarových riešení pre pracovníkov zdravotnej starostlivosti, farmaceutické spoločnosti, regulatory affairs inštitúcie a výskumné agentúry z oblasti farmaceutického priemyslu. Dodávame riešenia formou SaaS pre marketingové prieskumy, pacientské štúdie retrospektívne či prospektívne výskumné projekty.

Riešenia pre regulatory affairs

Manažment liekových registrácií

Poskytujeme softvérové a konzultačné služby v oblasti regulatory affairs, sme dodávateľom riešení pre správu a manažment liekových registrácií pre slovenský Štátny ústav pre kontrolu liečív, ale aj výrobcom nástrojov na dátové analýzy dovozu a spotreby liekov na Slovensku.

Vývoj software na riadenie procesov

Budujeme partnerstvá

naši klienti

S našimi klientmi na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku ale aj v USA budujeme dlhodobé partnerstvá a vzťahy a sme si istí, že vám ich radi osobne potvrdia a opíšu. Ak sa budete chcieť zveriť do naších rúk, radi vám poskytneme referenčné kontaktné osoby, s ktorými sa môžete porozprávať o spolupráci s nami.

Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Vývoj a podpora webových riešení.

Software as a service (saas)

Štúdie a prieskumy trhu

Vyvíjame a poskytujeme cloudové riešenie na online zber dát v oblasti life-sciences. Softwarové riešenie na veľmi rýchly a jednoduchý manažment marketingových prieskumov, retrospektívne či prospektívnych štúdií alebo pacientských štúdii (ePRO) ponúkame nielen ako software ale aj ako komplexnú manažovanú službu.

Vývoj software pre farmaceutický priemysel.

IT Vo Farmaceutickom priemysle

Vývoj pre farmaceutický priemysel a life sciences všeobecne nie je zďaleka len o IT. My v Altamire poznáme zákonné pravidlá a komplikované reštrikcie. ktorými sa musia naši klienti v tomto prísne regulovanom odvetví riadiť a vieme ako ich implementovať do našich softwarov, ale i do komunikácie s vami.

Manažment zdravotného stavu

Patient Centricity Aplikácie

Samostatnou kapitolou našej činnosti je poskytovanie aplikácií z oblasti healthcare a life-sciences, primárne zameranej na zlepšenie kvality života pacientov trpiacich chronickými ochoreniami. Vyvíjali sme mobilné aplikácie na trackovanie vývoja Astmy či chronickej obštrukčnej choroby pľúc, či aplikáciu pre pacientov s chronickou urtikáriou.

Prehrať video

Prečo práve altamira?

Pretože za takmer 11 rokov na trhu sme si vybudovali procesy, vďaka ktorým dokážeme vyvíjať rýchlo a spoľahlivo. Riadime sa heslom Think Twice Code Once, vďaka čomu šetríme vaše prostriedky a dodržiavame dohodnutý budget.

máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 247 270 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

Peter Dzunka
5/5
Fixing a past vendor’s work, Altamira rebuilt an application by repairing the code and preparing the test environment. The updated app has been well-received. Altamira’s ability to adapt and communicate about ever-evolving specifications helped make the code relatively bug-free. This, along with their can-do attitude, contributes to the imminent expansion of their role.

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení