35 % obratu našej firmy plynie zo spolupráce s farmaceutickým sektorom.

Nezabudnite, že software znamená závislosť. Vyberajte si dodávateľa správne.

Vývoj software pre farmaceutický priemysel

Ponúkame softwarové riešenia pre farmaceutické spoločnosti a výskumné agentúry z oblasti farmaceutického priemyslu. Našou špecializáciou je vývoj softwaru na mieru, ale aj dodávka krabicového riešenia na prieskum trhu v oblasti farmácie a medicíny. Viac vám radi ukážeme osobne.

EDC, ECRF, ECTD, NEES

Sme výrobcom softwaru na elektronický zber dát pri prieskumoch v oblasti farmaceutického priemyslu - tzv. EDC (electronic data capture) systém. Jeho súčasťou je aj ECRF (electronic case reporting form) a ePRO systém na zber dát, ktorý spĺňa prísne nároky compliance oddelení farmaceutických spoločností. Zároveň však máme v portfóliu systém na validáciu a manažment žiadostí o registráciu vo formáte eCTD a NeeS.

eCTD / NeeS Submissions

Ako jedni z mála na európskom trhu disponujeme softwarom na manažment liekových registrácií vo formáte eCTD a NeeS, skladajúceho sa z modulov Reader (čítačka formátov), Uploader (nahrávanie sekvencií) a Validator (validácia s ohľadom na kritéria Európskej liekovej agentúry). Náš software je úspešne zimplementovaný v Štátnom ústave na kontrolu liečív a pre farmaceutické firmy ponúkame taktiež modul Compilator na tvorbu podaní v eCTD formáte.

Prezrite si web projektu >

Prečítajte si Case Study >

ECRF / Electronic Case Reporting Form

Vyvíjame na mieru alebo dodávame krabicový software na elektronický zber anonymných pacientských dát pre farmaceutické spoločnosti. Jednoduché a rýchle nastavenie štúdie (už do 24 hod) a intuitívne rozhranie vrátane mobilnej verzie, real-time vstup do projektu a manažment reportov či vkladaných dát pre study managerov je samozrejmosťou.

Prezrite si web projektu >

BPM Business Process Management Software

EDC / Electronic Data Capture + ePRO Software

Riešenie pre zber dát a prieskumu trhu v oblasti farmácie máme preverené na spolupráci s množstvom klientov - či už farmaceutických spoločností alebo agentúr zameraných na prieskum trhu v oblasti farmácie. Zabezpečujeme nielen prieskumy samotné, ale aj zazmluvňovanie respondentov online kontraktingovými systémami a obhospodarujeme celý manažment procesu vrátane recruitingu. V rámci platformy poskytujeme tiež ePRO (electronic patient report outcome) štúdie.

Prezrite si web projektu >

Medicínsky a farmaceutický elearning

Zabezpečujeme elearningové aktivity pre profesionálov z oblasti zdravotníctva. V spolupráci s farmaceutickými firmami sme vyvinuli platformu na manažment elearningového procesu, vrátane zazmluvňovania lekárov, ich kreditovania či odmeňovania v súlade s legislatívou Slovenskej a Českej republiky.

Patient centricity aplikácie

Vyvíjame mobilné aplikácie pre pacientov s chronickými ochoreniami (Astma, CHOCHP a pod.) a prepájame ich s celým ekosystémom našich ďalších softwarov. Aplikácie slúžia na edukáciu pacienta, zvýšenie compliance, trackovanie zdravotného stavu, ale aj zber anonymných pacientských dát (ePRO).

Nechcete si to radšej prejsť osobne?

Našu prácu najefektívnejšie predstavíme osobne alebo počas konferenčného hovoru. Dohodnite si preto termín, počas ktorého vám bližšie predstavíme, čo všetko robíme, pričom sa bude sústrediť najmä na to, čo by mohlo byť pre vašu spoločnosť zaujímavé. A keď sa nám spoločne podarí identifikovať vašu potrebu, na ďalšom stretnutí sa už budete baviť s projektovým manažérom o konkrétnych kontúrach vášho rodiaceho sa projektu.

Aký je postup?

Radi pracujeme s klientmi, ktorí majú predstavu, čo chcú. Dohodnite si termín a príďte pripravení - aj my sa na stretnutie pripravíme a chceme, aby to bolo obojstranné. Buďme efektívni, bavme sa o konkrétnych riešeniach od začiatku, aby sme dokázali čo najskôr prejsť od rečí k činom.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás