Pracujeme v malom, ale stabilnom tíme, čo prospieva nielen atmosfére v práci, ale aj našim výstupom.

Náš tím

Firmy stoja a padajú na ľuďoch. My si zakladáme na dlhodobých dobrých vzťahoch a minimálnej fluktuácií. To zvyšuje kvalitu našich výstupov, lebo naši ľudia "sú v obraze" a detailne poznajú projekty, ktoré realizujú. Sme malá firma, pracujeme v úzkom tíme, ale na veľkých projektoch.

400
hodín týždenne manpower
14
členov nášho tímu

v číslach
200+
realizovaných projektov online
4
servery, kde bežia vaše weby

Tomáš Mašek

founder / project manager

Projektový manažér a tím líder, ktorý dbá na dodržiavanie termínov, kvalitu výstupov celého tímu a snaží sa udržiavať posádku v kľude, aby bola schopná podávať adekvátny výkon.

Marek Eisele

php backend developer

Marek je skúsený backend developer so silným Drupalovým zázemím, ktorý zabŕda aj do Angularovej sféry a okrem komplexných webov na rôznych frameworkoch má na starosti aj mobilné aplikácie v Ionicu.

Marek Bachúrik

php backend developer / project manager

Trpezlivo si poradí s akýmkoľvek kódom a zatiaľ vymyslel riešenie na akýkoľvek programátorský problém, s ktorým sa stretol. Má na starosti vývoj pre našich najdôležitejších zahraničných klientov.

Michal Ferák

full stack developer / project manager

Puntičkársky a poctivý programátor a projekt manažér, ktorý si poradí s akýmkoľvek zadaním a namiesto najľahšej cesty hľadá tie najsprávnejšie riešenia.

Samuel Sásik

business developer

Stará sa o našich klientov v dobe, keď ešte nevedia, že nimi sú. Prezentuje, vysvetľuje, sľubuje, píše špecifikácie, presviedča a uzatvára kontrakty. Samo je jedným z prvých členov nášho tímu, s ktorým prídete do kontaktu.

Paulína Šimonová

php frontend developer

Materské povinnosti Paulu presťahovali z officu domov, no napriek tomu sa v rámci oddychu od starostlivosti o dcérku venuje aj práci na našich spoločných projektoch. Robí support najrôznejšieho druhu.

Tomáš Sýkora

php backend developer

Tomáš je náš vekovo najmladší programátor, ale s rozsiahlymi skúsenosťami z veľkých projektov. A preto aj u nás má na starosti dôležitých klientov.

Mária Šimková

key account manager

Stará sa o vás - našich klientov. Preberá s vami vaše najrôznejšie požiadavky, prekladá do zrozumiteľnej podoby, dohliada na ich zapracovanie, rozdeľuje prácu programátorskému tímu. Zodpovedá za najväčších klientov, ako aj za rakúsky trh.

Miroslav Vadkerti

linux administrator specialist

Stará sa o naše železo. Miro je praotcom našich dvoch najstarších serverov, Ramba a Rockyho. Vďaka nemu naše servre neustále zvládajú nápor návštevníkov na vaše weby. Inak ako v konzole ani nepracuje.

Jaro Hanko

php backend developer

Jaro je náš nový senior developer, ktorý má na starosti vývoj systémov pre našich rakúskych klientov.

Martina Žilinská

office and account manager

Maťa sa stará o office, ale keďže sme veľmi samostatní a až tak veľa roboty s nami nemá, tak dostala na starosti aj mnohé klientské projekty.

Martin Frimm

php backend developer

Maťo je náš najnovší člen, všestranný developer, ktorého zaúčame do supportovania pestrého portfólia našich projektov.

Dominik Kvarda

php backend developer

Dominik rozšíril náš tím začiatkom roka 2018, má na starosti support existujúcich riešení a backend vývoj nových systémov.

Mario Rosin

key account manager / österreich

Mario je náš zástupca na rakúskom trhu, zodpovedný za business development a starostlivosť o našich nemecky hovoriacich klientov.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás