fbpx

Tvorba web stránok

Keď už web, tak to musí byť poriadna výzva. Často sme v pozícií „problem solverov“ – riešime problémy po iných dodávateľoch, ktorí zlyhali. Tvorba web stránok podľa vašich predstáv je našou prioritou.

Aké webstránky robíme?

Vyvíjame a supportujeme enterprise webové riešenia na mieru.

Vyvíjame na mnohých technológiách s jediným spoločným menovateľom – opensource. Špecializujeme sa výhradne na opensourcové systémy, či už postavené na frameworkoch ako Laravel (OctoberCMS), CakePHP alebo na najznámejších CMS typu WordPress, Drupal a iné.

Healthcare & Pharma

 

Zdravotná poisťovňa Union zverila vývoj a manažment webového riešenia s desiatkami tisícov denných návštevníkov denne do naších rúk. S E-commerce riešením pomáhame aj spoločnosti Falck Healthcare.

portfólio
portfólio

Médiá a kultúra

 

Ministerstvo kultúry SR, Slovenské národné divadlo, rakúske hudobné vydavateľstvo vážnej hudby Universal Edition a mnohé iné kultúrne inštitúcie zverili vývoj svojich webových stránok do našich rúk. Okrem toho sme realizovali množstvo webových prezentácií pre rôzne expozície a výstavy či dokonca novú web stránku pre Ministerstvo kultúry SR alebo Múzem SNP v Banskej Bystrici. Skrátka, v kultúrnej sfére sme doma

portfólio

E-commerce a delivery

 

Sme certifikovaným partnerom nemeckého eshopového gigantu Shopware, ktorý je jedným z najpoužívanejších e-commerce riešení v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou množstvo realizácií na tejto, ale aj na iných opsensource platformách a veľa skúseností s integráciami softwarových nástrojov tretích strán na e-commerce riešenia, ktoré dodávame. 

Tvorba web stránok, ktoré denne používajú desiatky tisíc ľudí.

Konzultácie a analýzy

 

Riešime nielen vývoj webových riešení, ale poskytujeme aj konzultácie v oblasti návrhu webstránok, analýzy a audity súčasných riešení či návrhy pre optimalizáciu webových ekosystémov spoločností. Naše zameranie presahuje až do návrhu a realizácie serverových riešení potrebných pre prevádzku navrhnutých webových riešení, jeho administráciu, škálovanie a prevádzkovú podporu.

  • Analýza užívateľských požiadaviek
  • Prototyping
  • Tvorba užívateľskej aj technickej špecifikácie
  • Príprava a validácia zadaní do tendrov
  • Softwarová architektúra
Ako pracujeme?

"Result-driven" je náš obľúbený buzzword.

vývoj software
Fintech / Finance

Digitálny onboarding klientov, mobilné platobné riešenia, riešenia pre obchodníkov s cennými papiermi, asset management, tradingové aplikácie a mnohé iné.

Transport a logistika

GPS tracking aplikácie na sledovanie pohybu tovaru, skladové a ERP systémy pre logistické a dropshipping spoločnosti, dátové migrácie a softvérové integrácie.

vývoj mobilných aplikácií
Healthcare & Farma

Nástroje z oblasti regulatory affairs, pacientské mobilné aplikácie a webové projekty, ambulantné a nemocničné softvéry, ale aj riešenia pre poisťovne.

Cestovný ruch

Riešenia z oblasti cestovného ruchu, integrácie online rezervačných systémov touroperátorov, vývoj e-commerce riešení pre cestovné kancelárie / agentúry.

tvorba web stránok
Médiá a kultúra

Riešenia pre kultúrne inštitúcie, data warehouse systémy pre vydavateľstvá, digital asset management nástroje či e-commerce riešenia.

(Team outsourcing / B2B)

Flexibilné poskytovanie našich interných či externých kapacít na rozšírenie IT tímov naších klientov v prípade zvýšeného dopytu alebo workloadu.

Top