fbpx
vývoj software

Vývoj mobilných aplikácií

Zastrešujeme vývoj mobilných aplikácií od analýzy, cez návrh UI/UX a vývoj funkčného prototypu až po implementáciu vo zvolenej technológií, výber a vývoj vhodného backendu a deployment do storov pre iOS aj Android.

Aké mobilné aplikácie robíme?

React Native, ale i natívny vývoj.
Od MVPčka až po maintenance.

Špecializujeme sa na vývoj mobilných aplikácií v crossplatformovej technológií React Native, ktorá nám umožňuje šetriť náklady vďaka jedinej codebase pre majoritné platformy, a to pri zachovaní vysokej kvality výstupov.

Jedným slovom Fintech.

 

Pracovali sme na viacerých mobilných aplikáciách z fintech sféry, či už pre veľké a známe spoločnosti ako účtovnícko-audítorska spoločnosť BDO, alebo pre startupovú scénu. Pre katarský startup SkipCash sme vyvinuli unikátne riešenie na sprostredkovanie bezkontaktných platieb bez použitia POS termínalu na strane obchodníka. Aj vďaka MVPčku získal vysoký funding od známej kartovej spoločnosti!

portfólio fintech
BDO logo

Logistika a GPS Tracking

 

Naše aplikácie trackujú pohyb tovaru po krajine, uľahčujú život vodičom kamiónov, lesným robotníkom zodpovedným za nakladanie tovaru, aj zamestnancom štátu zodpovedným za kontrolu obchodu s drevom.

Šport a zdravý životný štýl

 

Máme v portfóliu aj aplikácie z oblasti športu či zdravotného štýlu. Mindfullness je pojem a veríme, že trh s takýmto aplikáciami bude rásť. Máte nápad na zaujímavý startupový projekt? Ozvite sa nám, radi a bezplatne vám poradíme a skonzultujeme s vami váš nápad.

Procesný manažment

 

Pomáhame manažovať firemné procesy, ako napríklad v rakúskej pobočke nadnárodného gigantu EY. V portfóliu však máme aj realizácie pre laboratória, ktoré prostredníctvom naších appiek skenujú prijaté vzorky.

EY logo
portfólio

Mestské a komunitné aplikácie

 

Rozvoj a podpora turistického ruchu – napríklad pomocou audio guide pre Mesto Trnava s unikátnymi profesionálne nahovorenými nahrávkami popisujúcimi dôležité pamätihodnosti mesta.

Vývoj mobilných aplikácií, ktoré denne používajú tisíce používateľov.

A takto o nás hovoria klienti


Dbáme na to, aby sme sa našimi referenciami mohli pochávaliť a ak zvažujete stať sa naším klientom, radi vám poskytneme kontaktné údaje na našich už existujúcich zákazníkov, aby Vám porozprávali o spolupráci s nami.

Andreas Bintinger

Universal Edition AG

"They’re perfectionists in some cases, which sets them apart because they always strive to deliver a product that’s right. "
Wolfgang Tutuianu

Maillog Richter & Weiner

“The application is perfect, and it makes us better than our competitors. They know what we need, and they think ahead to offer things we might use in the future.”
"When you look for a solution with their people, you feel like they are your internal employees. They are focused on your success, budget and timelines."
Andrej Kubán

Štátny ústav pre kontrolu liečív

"Altamira Softworks accurately translated requirements into a superior product that satisfied internal stakeholders."
Top