fbpx

Vývoj software

Vývoj software na mieru, analýza, konzultácia. Pomáhame vám urobiť tie najlepšie rozhodnutia týkajúce sa softvérových riešení vo vašich spoločnostiach, aby ste sa mohli naplno a efektívne venovať svojmu biznisu.

Aký software vyvíjame?

Vyvíjame digitálne riešenia a produkty na mieru.

Náš všestranný Software house ponúka vývoj software na mieru pre rôzne priemyselné odvetvia. Máme relevantné referencie z viacerých špecializovaných odborov, ako je Fintech, Farma a Healthcare, Médiá a kultúra, Transport a logistika, či cestovný ruch.

Riešenia pre obchodníkov s cennými papiermi

Stockino, naša vlajková loď, software pre obchodníkov s cennými papiermi – komplexný nástroj umožňujúci správu agendy obchodníka s cennými papiermi. Požiadajte o prezentáciu, treba vidieť!

  • Evidencia klientov a zmlúv
  • Manažment investičných produktov
  • Frakčné obchodovanie
  • Reporting, ESMA, NBS a mnohé iné

CRM, ERP a iné procesné informačné systémy

Vyvinuli sme množstvo riešení na riadenie interných obchodných či výrobných procesov. Manažment ľudských zdrojov, softvér pre liekové agentúry,  manažment pracovného workflow alebo rôzne CRM, skladové a objednávkové systémy pre klientov z oblasti e-commerce zamerané na riadenia predaja a nákupného procesu.

Zastrešujeme celý proces vývoja digitálnych produktov
  • Analytická fáza
  • UI/UX Dizajn
  • Implementácia
  • Testovanie

Sklady, doprava a logistika

Okrem firemných a kancelárskych softwarových riešení sa zaoberáme aj vývojom software pre priemyselné odvetvia, sklady, dopravu či logistiku. Vyvíjame riešenia pre manažment logistických a skladových spoločností, aplikácie pre spoločnosti z oblasti drevospracujúceho priemyslu, ale aj riešenia pre automotive a či softvér na manažment skladového hospodárstva v súlade so Zákonom o odpadoch 79/2015 Z.z.

Skrátka budujeme produkty, ktoré používajú tisíce ľudí

Ako pracujeme?

"Result-driven" je náš obľúbený buzzword.

vývoj software
Fintech / Finance

Digitálny onboarding klientov, mobilné platobné riešenia, riešenia pre obchodníkov s cennými papiermi, asset management, tradingové aplikácie a mnohé iné.

Transport a logistika

GPS tracking aplikácie na sledovanie pohybu tovaru, skladové a ERP systémy pre logistické a dropshipping spoločnosti, dátové migrácie a softvérové integrácie.

vývoj mobilných aplikácií
Healthcare & Farma

Nástroje z oblasti regulatory affairs, pacientské mobilné aplikácie a webové projekty, ambulantné a nemocničné softvéry, ale aj riešenia pre poisťovne.

Cestovný ruch

Riešenia z oblasti cestovného ruchu, integrácie online rezervačných systémov touroperátorov, vývoj e-commerce riešení pre cestovné kancelárie / agentúry.

tvorba web stránok
Médiá a kultúra

Riešenia pre kultúrne inštitúcie, data warehouse systémy pre vydavateľstvá, digital asset management nástroje či e-commerce riešenia.

(Team outsourcing / B2B)

Flexibilné poskytovanie našich interných či externých kapacít na rozšírenie IT tímov naších klientov v prípade zvýšeného dopytu alebo workloadu.

Top