fbpx
vývoj software

Wanted: Project Manager

Plný úväzok / Skrátený úväzok / Živnosť

Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme manažéra, ktorý bude viesť projekty pre široké portfólio našich domácich aj zahraničných klientov. Budeš organizovať vývoj softwaru, mobilných aplikácií, ale aj webových riešení pre rôzne priemyselné oblasti (finančný segment, farmaceutický priemysel, umenie a kultúra, ecommerce, ale aj štátna správa). Medzi našich klientov patria spoločnosti ako: Union, VÚB, Ernst&Young, Falck Healthcare, Slovenské národné divadlo, Ministerstvo Kultúry SR, ale aj mnoho zahraničných spoločností, lebo pôsobíme aj na rakúskom, nemeckom a švajčiarskom trhu.

Vyvíjame sa spolu s technológiami.
Staré znalosti nezabúdaš, ale ťažíš z nich.

Čo požadujeme?

  • Anglický jazyk B2 - aby si dokázal čítať zadanie
  • Minimálne 3 roky skúseností na pozícií projekt manažéra v IT spoločnosti
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Word
  • Microsoft Powerpoint
  • Microsoft Windows
  • Photoshop (základy)
  • HTML5 (základy)

Pre koho je pozícia vhodná?

  • Pre človeka, čo má zdravý sedliacky rozum, lebo to je pre projekťáka najdôležitejšie!
  • Pre človeka, ktorý sa orientuje v softwarovom a webovom biznise a má dobré technické knowhow.
  • Pre človeka, ktorý vie prevziať zodpovednosť za svoju prácu, je proaktívny a naozaj zainvolvovaný do chodu projektov a celej firmy.
  • Pre človeka, ktorý má nadšenie pre technológie.
  • Pre človeka, ktorý dokáže asertívne komunikovať s klientom z ne-IT branže.
  • Pre človeka, ktorý dokáže zmanažovať nielen svoj čas, ale aj čas programátorov.
  • Pre človeka, ktorý vie slušne po anglicky (alebo aj nemecky?), pretože pracujeme s medzinárodným portfóliom klientov.
  • Pre človeka, ktorý je samostatný detailista, má „big picture“, nie je potrebné ho vodiť za ručičku, a všetko do detailov vysvetľovať.

Platové ohodnotenie

od 1800
EUR/mesiac

Čo ponúkame?

Prečítaj si viac o tom, ako sa u nás pracuje

01

Tech Stack

Na Frontend používame JS frameworky ako Angular, React či Vue.JS. Vyvíjame aj mobilné aplikácie či už v React Native alebo priamo vo Swifte či Jave. Backend vývoj robíme prevažne v PHP (CakePHP a Laravel), ale nestratíme sa ani v Pythone.

02

Teal Management

Jedným z najväčších našich benefitov je voľnosť a flat štruktúra. Nemáme žiadnu fixnú firemnú hierarchiu, tvoji “nadriadení” budú nadriadení nie preto, že to niekto povedal, ale preto, že si svoju autoritu získali svojimi skúsenosťami a schopnosťami.

03

On či offsite?

Covid nás zastihol pripravených, keďže sme boli dlhodobo schopní pracovať remote. Nie je to pre nás žiadny problém, no pokiaľ sa dá, radi sa vidíme osobne v našom rodinnom dome so záhradou v Bratislave, pri Hlavnej stanici.

A takto o nás hovoria naši zamestnanci

Zaujala ťa táto ponuka?

Myslíš si, že je táto ponuka šitá pre Teba? Tešíme sa na Tvoje CVčko. A viac než motivačné listy nás potešia ukážky referenčných projektov, ktoré si realizoval/a 🙂

Top