fbpx

Kto sme a ako pracujeme?

Software house Bratislava. Vývoj software na mieru.

Vznikli sme v horúcom lete v roku 2009. Po vyše desiatich rokoch na trhu sme etablovaná, stabilná slovenská softvérová firma, ktorá si za dobu svojej existencie dokázala vybudovať kvalitný tím, dobrú povesť a bohaté portfólio referencií z mnohých oblastí. Realizujeme výhradne zákazkový vývoj softvéru, mobilných aplikácií a webových riešení na mieru, prakticky ľubovoľného rozsahu. Okrem Slovenska sa sústredíme sa najmä na trh nemecky hovoriacich krajín.

Pozrite sa dovnútra Altamiry a spoznajte náš tím.

01

Kde pôsobíme?

Naše HQ je v Bratislave, kde sídli hlavná časť nášho tímu, okrem naších zahraničných kolegov pracujúcich s nami zo Švajčiarska, Ukrajiny či Estónska.

02

S kým pracujeme?

Takmer polovicu nášho obratu nám tvorí spolupráca s klientami z oblasti Healthcare/Pharma a Fintech. Veľmi dôležité je pre nás aj odvetvie Media & Culture.

03

V akých krajinách?

Okrem nášho domáceho trhu sa špecializujeme na DACH región - nemecky hovoriace krajiny. Okrem toho máme klientov aj v regióne Middle East a v USA.

Naše hodnoty


Firmy stoja a padajú na ľuďoch. My si zakladáme na dlhodobých dobrých vzťahoch a minimálnej fluktuácií. To zvyšuje kvalitu našich výstupov, lebo naši ľudia „sú v obraze“ a detailne poznajú projekty, ktoré realizujú. Sme malá softvérová firma, pracujeme v úzkom tíme, ale na veľkých projektoch.

  • Organicky budované hierarchie
  • Voľnosť, ale aj zodpovednosť
  • Agilne navonok i vo vnútri
  • 100% Remote Friendly
  • 100% Dog Friendly!
  • Work-work balance

Spoznajte členov nášho core teamu, s ktorými budete pri spolupráci s nami určite v kontakte.

softvérová firma
Tomáš Mašek
Managing Partner
softvérová firma
Mária Šimková
Chief Operating Officer
Miso Bystricky
Michal Bystrický
Head of Development
Lukas Saghy
Lukáš Šaghy
Portfolio Manager
martin oravec
Martin Oravec
Project Manager
Lenka Dekrétová
Project Manager
lukas sevecek
Lukáš Ševeček
HR Manager
Laura Probstnerova
Laura Probstnerová
Marketing Specialist
softvérová firma
Martina Žilinská
Office Manager

Prečo Altamira?

Mnohí si pod názvom Altamira predstavujú najvýznamnejšiu jaskyňu z obdobia paleolitu v severnom Španielsku. Jaskyňu preslávili jej nástenné maľby, ktoré nám ako prvé v Európe priblížili kultúru a spôsob života pravekých ľudí.

Ale ako sa dokáže premietnuť kultúra a hodnoty spoločností do obrazov, ktoré ponúka dnešná doba? To bolo výzvou pre našu Altamiru, ktorá práve cez webové riešenia pomáha zobraziť kultúru a poslanie každej spoločnosti.

K tomu napomáha aj jej doslovný preklad. Prvá polovica alta znamená vysoký, druhá polovica mirar znamená pozerať sa, vážiť si. Spolu slovo altamira nadobúda význam vysoká hodnota a vysoké ciele. Tento význam sa stal základom hodnôt našej spoločnosti.

Mohlo by vás zaujímať tiež

Naše riešenia a služby >

Top