VYVÍJAME KOMPLEXNÉ WEBOVÉ RIEŠENIA, NIE BEŽNÉ FIREMNÉ PREZENTÁCIE.

NEZABUDNITE, ŽE SOFTWARE ZNAMENÁ ZÁVISLOSŤ, VYBERAJTE SPRÁVNE.

Vývoj webových riešení

Altamira začínala ako webové štúdio, ktoré sa špecializovalo na vývoj bežných web stránok. Dnes vývoj webov tvorí len okrajovú časť našej činnosti, a keď už robíme web, tak to musí byť poriadna výzva.

Vývoj webu je komplexný proces

Web nie je produkt či komodita, ale služba. Na jeho vývoji sa podieľa množstvo ľudí. Aj za na pohľad jednoduchou webstránkou môžu byť stovky človekohodín práce. Preto je dôležité k tvorbe pristupovať zodpovedne, úplne od začiatku - od fázy špecifikácie.

Technológie a spolupráce:

VÚB Asset Management /
www.vubam.sk

Pre Asset management jednej z najväčších slovenských bánk - Všeobecnej úverovej banky (VÚB) sme vytvorili komplexný prezentačný web automaticky aktualizovaný o hodnoty ich akciových fondov. Web 4-krát denne prepočítava a aktualizuje vývoj cien portfólia, ponúka tak klientom úplne aktuálny prehľad o vývoji ich majetku.

Falck Healthcare /
www.falckstarostlivost.sk

Vedeli ste, že Falck, okrem toho, že je veľmi známym poskytovateľom rýchlej zdravotnej pomoci (sanitiek), má vo svojom portfóliu aj sieť polikliník s komplexnými službami? Práve pre Falck Healthcare sme vytvorili komplexný prezentačný web vrátane online obchodu, kde si môžete zakúpiť množstvo darčekových poukážok.

Slovenské národné divadlo /
www.snd.sk

Pamätáte si jeden z najmedializovanejších štátnych tendrov roku 2016 spoluorganizovaný organizáciou slovensko.digital? Vďaka nám sa web podarilo úspešne dokončiť a uviesť do prevádzky a dodnes ho prevádzkujeme. Beží na Drupale.

UniversalEdition /
www.universaledition.com

Hudobné vydavateľstvo klasickej hudby, ktoré je na trhu od roku 1901 a vlastní práva na väčšinu slávnych hudobných skladateľov, sa zverilo do rúk práve nám. Obrovský eshop s napojením na interné databázy je postavený na nemeckom riešení Shopware, vďaka čomu sme aj certifikovaným Shopware partnerom.

Hľadanie krásy /
www.searchingforbeauty.eu

V roku 2016 Slovensko predsedalo Európskej únií a robilo sa popritom veľa zaujímavých vecí. Spolu so Slovenským centrom dizajnu sme vytvorili takýto alá giphy.com GIF generátor, ktorý bol mediálnou podporou výstavy slovenskej animačnej tvorby. Funguje dodnes!

100 Rokov dizajnu /
www.100.scd.sk

Slovenské centrum dizajnu, organizácia spadajúca pod MKSR zorganizovala krásnu výstavu 100 rokov dizajnu na Slovensku, pre ktorú sme vytvorili dizajnovú webstránku, ktorá ale zároveň slúži aj ako katalóg výstavy dostupný na dotykových displejoch priamo na výstave.

A oveľa viac

Webov máme v portfóliu vyše 200. Považujeme za zbytočné všetky vám ich ukazovať. Dohodnite si však stretnutie a je veľmi pravdepodobné, že vám ukážeme referenciu, ktorá je podobná vášmu zámeru.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás