VYVÍJAME KOMPLEXNÉ WEBOVÉ RIEŠENIA, NIE BEŽNÉ FIREMNÉ PREZENTÁCIE..

NEZABUDNITE, ŽE SOFTWARE ZNAMENÁ ZÁVISLOSŤ, VYBERAJTE SPRÁVNE.

Vývoj webových riešení

Altamira začínala ako webové štúdio, ktoré sa špecializovalo na vývoj bežných web stránok. Dnes vývoj webov tvori zanedbateľnú časť našej činnosti, a keď už robíme web, tak to musí byť poriadna výzva. Pozrite si v skratke, čo sme robili a robíme.

Vývoj webu nie je ani lacný, ani ľahký

Lowcostových webových stránok a firiem ochotných ich tvoriť je plný internet, no kvalitných riešení, za ktorými si tvorcovia stoja a sú ochotní ich supportovať dlhé roky, je ako šafránu. Snažíme sa tvoriť protiváhu lowcostovej väčšine. Tvorba webu totiž ani náhodou nie je jednoduchá záležitosť.

Slovenské národné divadlo /
www.snd.sk

Pamätáte si jeden z najmedializovanejších štátnych tendrov roku 2016, spoluorganizovaných organizáciou slovensko.digital? Vďaka nám sa web podarilo úspešne dokončiť a uviesť do prevádzky a dodnes ho prevádzkujeme. Beží na Drupale.

UniversalEdition /
www.universaledition.com

Hudobné vydavateľstvo klasickej hudby, ktoré je na trhu od roku 1901 a vlastní práva na väčšinu slávnych hudobných skladateľov, sa zverilo do rúk práve nám. Obrovský eshop s napojením na interné databázy, postavený na nemeckom riešeni Shopware, vďaka čomu sme aj certifikovaným Shopware partnerom.

Hľadanie krásy /
www.searchingforbeauty.eu

V roku 2016 Slovensko predsedalo Európskej únií a robilo sa popritom veľa zaujímavých vecí. Spolu so Slovenským centrom dizajnu sme vytvorili takýto alá giphy.com GIF generátor, ktorý bol mediálnou podporou výstavy slovenskej animačnej tvorby. Funguje dodnes!

A oveľa viac

Webov máme v portfóli vyše 200. Považujeme za zbytočné všetky vám ich ukazovať. Dohodnite si však stretnutie a je veľmi pravdepodobné, že vám ukážeme referenciu, ktorá je podobná vášmu zámeru.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás