Opýtajte sa nás
info@altamira.sk +421 903 773 023
SK | EN | DE
Domov Tvorba web stránok

vývoj a tvorba web stránok na mieru

Tvorba web stránok

Tvoríme weby, a špecializujeme sa na rôznorodosť. Sme prispôsobiví a vieme nájsť riešenie snáď pre všetky typy spoločností – to dokazujú aj naše referencie.
Radi robíme weby dobre a preto bojujeme proti lowcostu. Ponúkame individuálne riešenia, osobný prístup a okamžitý a ochotný support.

Chcem vedieť cenu webu! Chcem vidieť referencie!
Nechajte si u nás naceniť Váš projekt
Preklepnite si nás v referenciách
Dohodnite si s nami stretnutie

Dohodnite si meeting a odprezentujeme vám, čo dokážeme. Predtým si pokojne prezrite naše referencie.

Toto sa o nás hovorí

B2B business je v prvom rade o referenciách. Dbáme na to, aby naši klienti boli spokojní a odporučili nás ďalej.

#ICD MEDIA, s. r. o.: S Altamira Softworks úspešne spolupracujeme už viac ako 7 rokov. Oceňujeme kvalitnú a rýchlu prípravu webov, ako aj znalosť ecommerce a digitálnej architektúry. V technickych inováciách sú vždy proaktívni a úpravy realizuju vždy načas a kvalitne. Oceňujeme tiež stabilitu riešení, kde aj pri veľkej záťaži na naše stránky nedochádza k žiadnym výpadkom.
Felix Kováč, ICD Media, s. r. o.
www.kupony.sk
#Závodský, s. r. o.: S Altamira Softworks spolupracujeme už rok a pol. Zadali sme im projekt 4stage.eu. Zadanie pochopili a realizácia prebehla OK. Komunikovali pravidelne, prípadné nedostatky odstraňovali ihneď. Vopred určenú cenu nezmenili. Dodatočné práce na webe sme vopred nacenili a postupovali podľa dohodnutej schémy. Team Altamira Softworks vrele odporúčam.
Juraj Liszkay, Závodský, s. r. o.
www.4stage.eu
#Hypocentrum finančné služby, s.r.o.: Altamira Softworks je dodávateľom našich webových stránok už viac ako 4 roky. Počas tohto obdobia sme s webom často pracovali, menili sme dizajn na responzívny, dopĺňali rôzne ďalšie sekcie a robili mnoho vylepšení. Po celý čas boli chlapci z Altamiry pre nás spoľahlivým partnerom. Osobne oceňujem hlavne rýchly reakčný čas pri zapracovaní zmien a úprav.
Eva Špirková, Hypocentrum finančné služby, s.r.o.
www.hypocentrum.sk

Vybrané príspevky z nášho blogu

Prepracovaný alebo jednoduchý dizajn? Zistite, ktorý je lepší

Prepracovaný alebo jednoduchý dizajn? Zistite, ktorý je lepší

Technológia umožňuje spraviť z webu hotové umelecké dielo. Prepracovaný dizajn ohúri, ale nesie so sebou aj riziká.

čítať ďalej
10 spôsobov ako predísť nudnému obsahu

10 spôsobov ako predísť nudnému obsahu

Nudný obsah je nanič. Odrádza čitateľov aj potenciálnych zákazníkov. Vyhýbajte sa mu na míle. Bojíte sa, že sa vám to nepodarí? Začnite sa riadiť jednoduchými pravidlami a nudného obsahu sa hravo zbavíte. Aj keď sa niekedy zdá, že je to nemožné.

čítať ďalej
Ako optimalizovať obrázky pre SEO

Ako optimalizovať obrázky pre SEO

Sú obrázky v textoch na internete vôbec dôležité? Jednoznačne áno. Hlavne pri dlhších textoch pomáhajú udržať čitateľovu pozornosť. Obrázky zvyšujú čitateľnosť článkov a môžu sa postarať o nárast konverzií. Vďaka nim je text prehľadnejší a atraktívnejší.

čítať ďalej

Realizujeme webové stránky, ktorých hlavnou devízou je nielen precízne spracovanie a kvalita, ale taktiež rozdielnosť od iných. Toto je dosiahnuté predovšetkým vďaka kreatívnemu mysleniu našich grafikov / webmasterov a nezvyčajným postupom, ktoré sú pre nás charakteristické. Chceme vyrábať len také weby, ktoré nebudú nudiť a svojim vzhľadom budú vždy 100% neopozerané a originálne. Využite naše služby v oblasti tvorby webových stránok a ukážte niečo viac, ako má vaša konkurencia. Získajte webové stránky, z ktorých budú mať návštevníci pôžitok a budú sa na ne radi vracať.