Vyvíjame software pre rôzne priemyselné odvetvia a špecifické oblasti: drevospracujúci, farmaceutický, ropný a iné.

Software pre priemysel a netradičné riešenia

Netradičné riešenia je to, čo nás charakterizuje.
Vyvíjame logistický software pre oblasť drevospracujúceho priemyslu, market insight analytický software pre farmaceutický priemysel, webový monitorovací crawler, document management systémy, GPS tracking aplikáciu spojenú s checkovaním NFC chipov a mnoho iného. Radi predvedieme osobne.

Software pre farmaceutický priemysel

Vyvíjame software na market insight analýzu a analýzu share of voice farmaceutických reprezentatov po celom svete. Pracujeme s big data, analyzujeme ich a spracovávame do analytických reportov dostupných v reálnom čase.

Software pre drevospracujúci priemysel

Vyvíjame aplikácie pre lesných robotníkov a šoférov, ktoré zjednodušujú logistiku zvozu naťaženého dreva z lesov až ku klientom. Zaujímavé, nie?

eCRF systém na marketingové a iné prieskumy

Máme k dispozící aj plnohodnotný eCRF systém na automatizovanú tvorbu a vyhodnocovanie pokročilých marketingových prieskumov a medicínskych výskumov, ktorý bol v praxi využitý už v desiatkach projektov.

E-learning systémy

Realizujeme online vzdelávanie pre lekárov, ale aj iné odvetvia. Zabezpečujeme nielen technické, ale aj právne a daňové poradenstvo k celému riešeniu.

Monitorovací web crawler

Náš web crawler, ktorý sme vyvinuli pre Ministerstvo vnútra SR a používa ho aj NAKA crawluje webstránky a hľadá výskyty kľúčových slov. Viac prezradíme a ukážeme osobne.

Finančné sprostredkovanie a brokerský software

Vývijame systémy na správu MLM štruktúry, kalkulovanie overhead provízií v rámci stromu, ale aj komplexné systémy pre brokerské spoločnosti napríklad aj s napojením na Bloomberg.

DMS, CRM, CMS, Social app a iné

A množstvo ďalších druhov softwaru s rôznymi čudnými skratkami. Máme developerský tím so skúsenosťami z mnohých oblastí a vieme preto pokryť takmer akúkoľvek požiadavku na vývoj.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call, alebo si nechajte obratom vykalkulovať váš projekt.
Ponuku vám pošleme mailom.

Kontaktujte nás