VYVÍJAME SOFTWARE PRE RÔZNE PRIEMYSELNÉ ODVETVIA A ŠPECIFICKÉ OBLASTI: DREVOSPRACUJÚCI, FARMACEUTICKÝ, AUTOMOTIVE A INÉ.

NEZABUDNITE, ŽE SOFTWARE ZNAMENÁ ZÁVISLOSŤ, VYBERAJTE SPRÁVNE.

Priemyselný software na zákazku

Priemysel, nech je akýkoľvek, je závislý na softwari viac ako kedykoľvek v minulosti. Chceme byť toho súčasťou. Prezrite si krátky výber z toho, čo sme robili alebo sa nám rovno ozvite.

Software je všade, bez ohľadu na priemysel

Či už sa bavíme o "jemnom" priemysle ako je napríklad ten farmaceutický alebo "hrubom" ako je automotive alebo ťažba dreva, všade je potrebný software. Vyvíjame logistické mobilné aplikácie, štatisticko-analytické softwary pre farmaceutickú oblasť, ale napríklad aj software z oblasti odpadového hospodárstva.

Logistický software pre drevospracujúci priemysel

Ťažba dreva je oblasť, kde je dôkladná kontrola nad pohybom "tovaru" veľmi dôležitá. Vedeli ste, že vo vyspelých krajinách má každý kus dreva prevážaného po krajine svoj čiarový kód, ktorý je evidovaný v centrálnych databázach? A existujú aplikácie, ktoré vyvíjame my, umožňujúce trackovať pohyb dreva po krajine, ale napríklad aj kontrolovať jeho pôvod.

Štatistický software pre farmaceutický priemysel

Viete ako funguje farmaceutický biznis? Že aj farma firmy majú svojich "obchoďákov", ktorí chodia po klientoch (lekároch) a informujú ich o novinkách v liečbe? A farma firmy potrebujú mať nad prácou svojich repov kontrolu, vďaka ktorej sa dokážu rozhodovať? Hovorí vám niečo pojem share of voice?

Odpadové hospodárstvo

Odpadové hospodárstvo je zákonom riadená oblasť, ktorá vyžaduje množstvo byrokratických a administratívnych úkonov. Máme v portfóliu online aplikáciu, ktorá umožňuje veľkým aj menším producentom odpadu splniť si svoje zákonné povinnosti a nahlásiť úradom nakladanie s odpadom jednoducho a ľahko.

Aký je postup?

Radi pracujeme s klientmi, ktorí aspoň zhruba vedia čo chcú. Dohodnite si stretnutie a príďte pripravení - aj my sa na stretnutie pripravíme a chceme, aby to bolo na úrovni. Ak nemá byť prvé stretnutie stratou času, je dôležité, aby ste váš zámer mali aspoň orientačne premyslený, lebo od stola zadanie nevykreujeme.

Chcete vedieť viac?

Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte.
Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.

Kontaktujte nás