VÝVOJ SOFTWARE NA MIERU

Informačné systémy A integrácie

Vyvíjame, ale aj analyzujeme, konzultujeme a pomáhame vám urobiť tie najsprávnejšie rozhodnutia týkajúce sa softvérových riešení vo vašich spoločnostiach, aby ste sa mohli naplno a efektívne venovať svojmu biznisu.

Domov Služby Vývoj software

Prečo software na mieru?

Pri výbere softwarového riešenia máte možnosť si zakúpiť už hotový balíčkový produkt alebo si nechať software naprogramovať na mieru. Čo obnáša vývoj software na mieru?

Nekompromisný

Neprispôsobujete vaše firemné procesy softwaru ale software vaším procesom.

Škálovateľný

Software sa škáluje a vyvíja spolu s vašou spoločnosťou a jej potrebami.

nákladovo efektívny

Už žiadne licencie za používateľov či súčastí softvéru. 

Vývoj software pre

Riadenie firemných procesov

Vyvinuli sme množstvo riešení na riadenie interných obchodných či výrobných procesov. Či už sa jedná o software pre obchodníkov s cennými papiermi, riešenia na manažment ľudských zdrojov, softvér pre liekové agentúry na manažment pracovného workflow alebo rôzne CRM, skladové a objednávkové systémy pre klientov z oblasti e-commerce zamerané na riadenia predaja a nákupného procesu.

Vývoj software na riadenie procesov
Prehrať video

Prečo práve altamira?

Pretože za takmer 11 rokov na trhu sme si vybudovali procesy, vďaka ktorým dokážeme vyvíjať software rýchlo a spoľahlivo. Riadime sa heslom Think Twice Code Once, vďaka čomu šetríme vaše prostriedky a dodržiavame dohodnutý budget.

Vývoj skladového software

PRIEMYELNÉ SOFTWAROVÉ RIEŠENIA

sklady, doprava, logistika

Okrem firemných a kancelárskych softwarových riešení sa zaoberáme aj vývojom software pre priemyselné odvetvia, sklady, dopravu či logistiku. Vyvíjame riešenia pre manažment logistických a skladových spoločností s integráciami na aplikácie 3. strán, aplikácie pre spoločnosti z oblasti drevospracujúceho priemyslu, ale aj riešenia pre automotive a či softvér na manažment skladového hospodárstva v súlade so Zákonom o odpadoch 79/2015 Z.z.

Vyvíjame na mieru, podľa požiadaviek klienta

Venujeme sa vývoju software na zákazku. Nepredávame vám produkt, ale komplexnú službu a naše know-how, ktoré sme získali rokmi strávenými vývojom softvéru na zákazku rozličného charakteru. Software prispôsobujeme firme a nie naopak. 

Softwarové riešenia

Pre farmaceutický priemysel

Špecifickým odvetvím nášho pôsobenia je vývoj software a spolupráca so spoločnosťami pôsobiacimi vo farmaceutickom priemysle. Vyvíjamé pacientské mobilné aplikácie, softwary zamerané na prieskum trhu v oblasti life sciences či vysoko-špecializované nástroje pre liekové agentúry na manažment regulačných aktivít.

Vývoj software pre farmaceutický priemysel.
Budujeme partnerstvá

naši klienti

S našimi klientmi na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku ale aj v USA budujeme dlhodobé partnerstvá a vzťahy a sme si istí, že vám ich radi osobne potvrdia a opíšu. Ak sa budete chcieť zveriť do naších rúk, radi vám poskytneme referenčné kontaktné osoby, s ktorými sa môžete porozprávať o spolupráci s nami.

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení

KONZULTÁCIE A ANALÝZY

Naše know-how získané rokmi skúseností z vývoja rôznych softwarových riešení poskytujeme aj formou konzultácií zamýšľaných riešení, analýz softwarových integrácií či auditov súčasného stavu softvérového ekosystému (aj s presahom do hardwarovej infraštruktúry). Ak chcete svoje softwarové riešenia integrovať so zachovaním rozumných nákladov a bez časových prieťahov, potrebujete spoľahlivého konzultačného partnera.

Konzultačné služby pre súkromný sektor

SOFTWAROVÉ integrácie a analýzy

Okrem vývoja software sa zaoberáme aj konzultáciou v oblasti softwarových integrácií a návrhov architektúry. Vieme sa zamyslieť nad všetkými aspektami integrácií tak, aby výsledný set softwarových nástrojov, ktorý mienite používať bol dokonale zladený, funkčný a realizovaný za zachovania primeraných nákladov. Naše vývojárske know-how je v konzultačnej sfére veľmi dôležité, pretože v prípade potreby vývojových kapacít ich zabezpečujeme in-house.

Vývoj a konzultácie pre štátnu sféru

návrh, analýzy, špecifikácie

Zaoberáme sa dodávkou softwarových riešení aj pre štátnu sféru. Okrem Štátneho ústavu na kontrolu liečív, Slovenského národného divadla či Ministerstva kultúry SR sme dodávali vývojové kapacity aj Ministerstvu vnútra či Úrad vlády Českej republiky. Máme preto zvládnuté všetky administratívno-byrokratické povinnosti a poznáme procesy spolupráce so štátnou sférou. Radi tiež dodávame naše know-how formou konzultácií pri tvorbe verejných obstarávaní.

máte otázky?
ozvite sa nám
Dohodnime si stretnutie, call alebo nám skrátka napíšte a porozprávajme sa o vašom projekte. Keď nám dáte základné informácie, obratom vám vypracujeme orientačnú cenovú kalkuláciu vášho projektu.
Scroll to Top

ozvite sa nám

Dohodnite si konzultáciu

Budeme radi, keď sa s nami spojíte a predstavíte nám váš projekt.
Môžete nám tiež kedykoľvek zavolať na +421 948 247 270 alebo poslať správu cez Whatsapp. Čo najskôr sa s vami skontaktujeme.

Wolfgang Tutuianu
5/5
Altamira’s responsiveness is wonderful, and they have a good structure in place. We hear from them immediately if we ever have an emergency, and we’ve never had any issues with communication. We use Trello, phone, and email, and they’re very well-organized. They know what we need, and they think ahead to offer things we might use in the future.

S Našimi klientmi

Budujeme partnerstvá

Vývoj webových riešení
Vývoj mobilnej aplikácie
Vývoj a podpora webstránky
Vývoj software a webov
Vývoj mobilných aplikácií
Vývoj a podpora softwarových riešení
Poskytovanie softwaru na prieskum trhu
Dátové migrácie a vývoj webových riešení.
Vývoj softwarových riešení pre lekárov
Vývoj webových a softwarových riešení
Vývoj a podpora webových riešení.
Vývoj a podpora webových riešení