Gro nášho obratu tvorí vývoj komplexných informačných systémov.
Nezabudnite, že software znamená závislosť, vyberajte správne.

Vývoj software

Špecializujeme sa na vývoj online backendových aplikácií na mieru. Vyvíjame finančno-analytické softvéry, aplikácie z oblasti farmaceutického priemyslu, ale náš softvér dokonca pomáha policajtom bojovať proti extrémizmu na internete.

Prečo software od Altamiry?

Lebo programujeme robustné backendové systémy, ktorých vývoj je dlhodobý a kontinuálny. To znamená, že si zakladáme na dlhodobej spolupráci a dobrých vzťahoch s našimi klientmi. Neopúšťajú nás a ani my neopúšťame ich.

Máme stabilný a skúsený tím

Fluktuácia zamestnancov je kontraindikáciou kvalitného vývojového tímu. Snažíme sa preto, aby sa u nás programátori cítili dobre a boli dlhobdobo involvovaní do prebiehajúcich projektov. Vzdelávame sa, chodíme po konferenciách, ale aj po horách.

Riadime sa heslom Think twice code once

Samotnému vývoju predchádza analytická fáza. Máme ju zvládnutú, vieme identifikovať rizikové miesta a nastaviť vývojový plán tak, aby sa dal skutočne dodržať. Schválne - koľkokrát ste nestihli termín, pretože ste podcenili náročnosť vývoja?

Aký software robíme?

Software na predikciu finančného toku v spoločnostiach, štatisticko-analytický software pre farmaceutické spoločnosti, hotelové rezervačné systémy s napojením na recepčné systémy, software pre boj proti extrémizmu na internete a mnoho iného. Máme v portfóliu aj komplexné riešenia pre rôzne priemyselné odvetvia.

Chcete vedieť aký software robíme?

Prezrite si čo všetko robíme a dohodnite si s nami stretnutie, kde Vám všetko detailne odprezentujeme.
Radšej raz vidieť ako dvakrát počuť.

AKÝ SOFTWARE ROBÍME?