fbpx

Vývoj mobilných aplikácií

Zastrešujeme vývoj mobilných aplikácií od analýzy, cez návrh UI/UX a vývoj funkčného prototypu až po implementáciu vo zvolenej technológií, výber a vývoj vhodného backendu a deployment do storov pre iOS aj Android.

Aké mobilné aplikácie robíme?

React Native, ale i natívny vývoj.
Od MVPčka až po maintenance.

Špecializujeme sa na vývoj mobilných aplikácií v crossplatformovej technológií React Native, ktorá nám umožňuje šetriť náklady vďaka jedinej codebase pre majoritné platformy, a to pri zachovaní vysokej kvality výstupov.

Jedným slovom Fintech.

 

Pracovali sme na viacerých mobilných aplikáciách z fintech sféry, či už pre veľké a známe spoločnosti ako účtovnícko-audítorska spoločnosť BDO, alebo pre startupovú scénu. Pre katarský startup SkipCash sme vyvinuli unikátne riešenie na sprostredkovanie bezkontaktných platieb bez použitia POS termínalu na strane obchodníka. Aj vďaka MVPčku získal vysoký funding od známej kartovej spoločnosti!

portfólio fintech
BDO logo

Logistika a GPS Tracking

 

Naše aplikácie trackujú pohyb tovaru po krajine, uľahčujú život vodičom kamiónov, lesným robotníkom zodpovedným za nakladanie tovaru, aj zamestnancom štátu zodpovedným za kontrolu obchodu s drevom.

Šport a zdravý životný štýl

 

Máme v portfóliu aj aplikácie z oblasti športu či zdravotného štýlu. Mindfullness je pojem a veríme, že trh s takýmto aplikáciami bude rásť. Máte nápad na zaujímavý startupový projekt? Ozvite sa nám, radi a bezplatne vám poradíme a skonzultujeme s vami váš nápad.

Procesný manažment

 

Pomáhame manažovať firemné procesy, ako napríklad v rakúskej pobočke nadnárodného gigantu EY. V portfóliu však máme aj realizácie pre laboratória, ktoré prostredníctvom naších appiek skenujú prijaté vzorky.

EY logo
portfólio

Mestské a komunitné aplikácie

 

Rozvoj a podpora turistického ruchu – napríklad pomocou audio guide pre Mesto Trnava s unikátnymi profesionálne nahovorenými nahrávkami popisujúcimi dôležité pamätihodnosti mesta.

Vývoj mobilných aplikácií, ktoré denne používajú tisíce používateľov.

vývoj software
Fintech / Finance

Digitálny onboarding klientov, mobilné platobné riešenia, riešenia pre obchodníkov s cennými papiermi, asset management, tradingové aplikácie a mnohé iné.

Transport a logistika

GPS tracking aplikácie na sledovanie pohybu tovaru, skladové a ERP systémy pre logistické a dropshipping spoločnosti, dátové migrácie a softvérové integrácie.

vývoj mobilných aplikácií
Healthcare & Farma

Nástroje z oblasti regulatory affairs, pacientské mobilné aplikácie a webové projekty, ambulantné a nemocničné softvéry, ale aj riešenia pre poisťovne.

Cestovný ruch

Riešenia z oblasti cestovného ruchu, integrácie online rezervačných systémov touroperátorov, vývoj e-commerce riešení pre cestovné kancelárie / agentúry.

tvorba web stránok
Médiá a kultúra

Riešenia pre kultúrne inštitúcie, data warehouse systémy pre vydavateľstvá, digital asset management nástroje či e-commerce riešenia.

(Team outsourcing / B2B)

Flexibilné poskytovanie našich interných či externých kapacít na rozšírenie IT tímov naších klientov v prípade zvýšeného dopytu alebo workloadu.

A takto o nás hovoria klienti


Dbáme na to, aby sme sa našimi referenciami mohli pochávaliť a ak zvažujete stať sa naším klientom, radi vám poskytneme kontaktné údaje na našich už existujúcich zákazníkov, aby Vám porozprávali o spolupráci s nami.

Wolfgang Tutuianu

Maillog Richter & Weiner

“The application is perfect, and it makes us better than our competitors. They know what we need, and they think ahead to offer things we might use in the future.”
Walter Oberli

Carpathia AG

"They successfully completed the software program up to expectations and received positive feedback from stakeholders."
Norbert Galik

WEM Stock Trading

"Altamira helped us to create another communication channel and also a way, how to easily onboard new clients."
"When you look for a solution with their people, you feel like they are your internal employees. They are focused on your success, budget and timelines."
Top