fbpx
vývoj software

Vývoj mobilných aplikácií

Zastrešujeme vývoj mobilných aplikácií od analýzy, cez návrh UI/UX a vývoj funkčného prototypu až po implementáciu vo zvolenej technológií, výber a vývoj vhodného backendu a deployment do storov pre iOS aj Android.

Aké mobilné aplikácie robíme?

React Native, ale i natívny vývoj.
Od MVPčka až po maintenance.

Špecializujeme sa na vývoj mobilných aplikácií v crossplatformovej technológií React Native, ktorá nám umožňuje šetriť náklady vďaka jedinej codebase pre majoritné platformy, a to pri zachovaní vysokej kvality výstupov.

Jedným slovom Fintech.

 

Pracovali sme na viacerých mobilných aplikáciách z fintech sféry, či už pre veľké a známe spoločnosti ako účtovnícko-audítorska spoločnosť BDO, alebo pre startupovú scénu. Pre katarský startup SkipCash sme vyvinuli unikátne riešenie na sprostredkovanie bezkontaktných platieb bez použitia POS termínalu na strane obchodníka. Aj vďaka MVPčku získal vysoký funding od známej kartovej spoločnosti!

portfólio fintech
BDO logo

Logistika a GPS Tracking

 

Naše aplikácie trackujú pohyb tovaru po krajine, uľahčujú život vodičom kamiónov, lesným robotníkom zodpovedným za nakladanie tovaru, aj zamestnancom štátu zodpovedným za kontrolu obchodu s drevom.

Šport a zdravý životný štýl

 

Máme v portfóliu aj aplikácie z oblasti športu či zdravotného štýlu. Mindfullness je pojem a veríme, že trh s takýmto aplikáciami bude rásť. Máte nápad na zaujímavý startupový projekt? Ozvite sa nám, radi a bezplatne vám poradíme a skonzultujeme s vami váš nápad.

Procesný manažment

 

Pomáhame manažovať firemné procesy, ako napríklad v rakúskej pobočke nadnárodného gigantu EY. V portfóliu však máme aj realizácie pre laboratória, ktoré prostredníctvom naších appiek skenujú prijaté vzorky.

EY logo
portfólio

Mestské a komunitné aplikácie

 

Rozvoj a podpora turistického ruchu – napríklad pomocou audio guide pre Mesto Trnava s unikátnymi profesionálne nahovorenými nahrávkami popisujúcimi dôležité pamätihodnosti mesta.

Vývoj mobilných aplikácií, ktoré denne používajú tisíce používateľov.

A takto o nás hovoria klienti


Dbáme na to, aby sme sa našimi referenciami mohli pochávaliť a ak zvažujete stať sa naším klientom, radi vám poskytneme kontaktné údaje na našich už existujúcich zákazníkov, aby Vám porozprávali o spolupráci s nami.

COO

Environmental Services Company

"They give feedback on what we’ve specified, which is much more than having someone that just executes. They’re trying to implement something that makes sense."
"Mature and thorough project management approach, leading to the successful introduction of an improved platform."
Andrej Kubán

Štátny ústav pre kontrolu liečív

"Altamira Softworks accurately translated requirements into a superior product that satisfied internal stakeholders."
Walter Oberli

Carpathia AG

"They successfully completed the software program up to expectations and received positive feedback from stakeholders."
Top